https://i0.wp.com/www.eroticmania.sk/wp-content/uploads/2021/10/ejoy-tabletky-na-erekciu.png?fit=1000%2C1000&ssl=1

eJoy: priveďte svoje sexuálne fantázie do reality

Publikované: 26 septembra, 2021 Author: Ivona Nôtová

Sexuálne zdravie je veľmi dôležitým aspektom kvality života. Problémy s erekciou, či predčasná ejakulácia majú za následok nízku spokojnosť a výdrž pri súloži. Na túto oblasť sa zameriava prírodný výživový prípravok eJoy, ktorý je jedným z účinných možností, pri riešení sexuálnych problémov. Ako eJoy dokáže obnoviť libido a zlepšiť celkové sexuálne zdravie u mužov?

O produkte eJoy

Erektilná dysfunkcia v súčasnosti postihuje veľké percento populácie mužov. Znamená to, že aj pri túžbe na sex je takmer nemožné, aby u muža nastala kvalitná erekcia. Stoporený penis je základom, no ak vás sprevádzajú úzkosti, stres, či obavy, bude len veľmi ťažké uvoľniť sa a precítiť pôžitok z milovania.

Lieky na predpis sú často prvou cestou, ktorou sa páni rozhodnú riešiť tieto komplikácie. Jednoduchá dostupnosť však nie je ekvivalent ku kvalite a preto by ste nemali hneď siahnuť po viagre – tú môže sprevádzať nemalý počet vedľajších účinkov. Produkt eJoy je naturálny výživový doplnok, kde proces vývoja podliehal viacerým odborným výskumom.

Certifikovaná značka

Dôkaz, že eJoy patrí do skupiny overených a bezpečných liečiv je fakt, že ho schválil Úrad verejného zdravotníctva Slovenskej republiky. Pôvod má v zahraničí, konkrétne vo Veľkej Británií a jeho certifikát svedčí o podstúpení viacerých testov a skúšok, ešte pred vydaním na trh.

Prírodné zloženie

Doplnok nie je viazaný na lekársky predpis. Znamená to, že ho dostanete v lekárni bez toho, aby ste potrebovali od doktora predpísať na preukaz poistenca e-recept. Zlepšenie erekcie zaručuje kombinácia prírodných výťažkov, aminokyselínvitamínov, ktoré vytvárajú ideálnu súhru pri liečení problémov s erektilnou dysfunkciou.

pexels photo 3873209

Cenová dostupnosť

Väčšina ľudí si výživové doplnky automaticky spája s vysokými cenami a nízkymi účinkami. Netreba však nutne podliehať verejným fámam. V prvom rade je potrebné spomenúť, že prípravok môžete užívať aj dlhodobo, takže pri jednorazovom nákupe viacerých balení ušetríte. Jedno balenie stojí približne 26 eur, pričom obsahuje 24 piluliek – tie vydržia na šesť, až dvanásť dávok.

Užívanie

Stačí, keď denne zapijete vodou 2 kapsule. Tabletky na erekciu začnú pôsobiť už polhodinku od užitia. Aby ste si nerobili starosti s pravidelným nákupom, odporúčame zakúpiť 7 balení (168 tabletiek). Ide síce o prírodné zložky, no nemali by ste pokúšať šťastie s nadmerným braním tabletiek. Aj vysoká hladina vitamínov (vitaminóza), vie v tele narobiť poriadnu neplechu.  

Aké zložky obsahuje eJoy?

Tieto tabletky na sex slúžia nie len na zlepšenie erekcie, ale taktiež na oddialenie ejakulácie, podporenie chuti do milovania a vyššiu výdrž v posteli. Niektoré extrakty z rastlín sú verejne známe ako afrodiziakum.

Aminokyseliny

Súčasťou doplnku sú esenciálne zlúčeniny, ako napríklad L-Arginín, ktorý uľahčí prietok krvi do penisu pri pohlavnom vzrušení. V kombinácií s L-Citrulínom sa nemusíte obávať zlyhania v posteli, pretože erekcia nastane v tej pravej chvíli. Tieto základné aminokyseliny obsahujú aj kvalitné prípravky na zlepšenie erekcie, ako sú PRIMULUS, či EREXAN. Zistite viac informácií o týchto výživových doplnkoch – napríklad o výhodách, ktoré so sebou prináša EREXAN.

Výťažky z rastlín

Kotvičník zemný je rastlina, ktorej extrakty efektívne zvyšujú chuť na sex. Maca – rastlinka s pôvodom v Južnej Amerike je afrodiziakum, rovnako ako chilli. Aj tieto zložky sa nachádzajú v produkte, aby váš zážitok zo súlože bol čo najviac intenzívny. Pre podporu libida slúži plazivá rastlina Serenoa.

💡 Kotvičník zemný podporuje tvorbu mužského hormónu – testosterónu. Okrem zvýšenia libida sa spája aj s jednoduchším budovaním svalovej hmoty.

Vitamíny

Lieky na erekciu obsahujú aj ďalšiu významnú zložku, a to vitamíny. Vitamín CD sú antioxidanty, ktoré viditeľne zlepšujú vitalitu a imunitu človeka. Prítomnosť vitamínov ocenia aj zrelší muži, ktorých výdrž už možno nie je taká, čo bývala. Na vitamíny sa zamerali aj produkty od Erex24 a Zerex. Ich zloženie pomáha k dosiahnutiu kvalitnej erekcie a u mladších ročníkov efektívne oddialia ejakuláciu.

vitamins 26622 960 720

eJoy: porovnanie dvoch verzií

Spoločný účinok eJoy a jeho druhej verzie – eJoy LONG, spočíva v celkovom zlepšení sexuálneho života, kde patrí aj vyššia výdrž v posteli. eJoy LONG rieši problémy s predčasnou ejakuláciou a aj keď to nie je nikde predpísané, pravdepodobne sa viac hodí mladším ročníkom, ktorí bojujú s takýmto typom problému častejšie.

eJoy a eJoy LONG: podobnosti

 • Podpora libida
 • Zlepšenie erekcie
 • Vitalita
 • predĺženie výkonu

eJoy a eJoy LONG: rozdiely

 • eJoy odďaľuje ejakuláciu na 15%
 • eJoy LONG odďaľuje ejakuláciu na 100%
 • eJoy je viac zameraný na zlepšenie erekcie
 • eJoy LONG je viac zameraný na predĺženie styku
 • eJoy vplýva na prostatu
 • rozdiely v zložení

Ako je to s erektilnou dysfunkciou?

O príčinách a liečbe erektilnej dysfunkcie (v skratke ED) existuje veľa dezinformácií. Ak chcete poznať fakty, možno budete musieť po ceste vyvrátiť niektoré mýty.

Erektilná dysfunkcia a vek

Mýtus: ED je normálnou súčasťou starnutia a muži sa s ňou musia naučiť žiť.

Skutočnosť: Hoci je ED častejšia u starších mužov, neznamená to, že vás musí bezpodmienečne trápiť. Výživové doplnky sú skvelou možnosťou pre pánov akéhokoľvek veku.

Mýtus: ED môže byť nepríjemná, ale nie je na nej nič nebezpečné.

Skutočnosť: Hoci ED sama o sebe nie je nebezpečná, môže byť včasným varovným signálom vážneho zdravotného stavu, napríklad cukrovky alebo problémov so srdcom. Ak máte ED, je dôležité, aby ste navštívili svojho lekára. Lekárske vyšetrenie vám pomôže zistiť príčinu problému a nájsť liečbu, ktorá vám môže vrátiť aktívnejší sexuálny život. Môže vás tiež upozorniť na ochorenie, ktoré si vyžaduje okamžitú liečbu.

Mýtus: Ak máte problémy s erekciou, je to preto, že vás partnerka nepriťahuje.

Skutočnosť: Problémy s erekciou spôsobuje mnoho vecí. Hoci nedostatočná sexuálna príťažlivosť vášho partnera môže byť jednou z nich, oveľa pravdepodobnejšie je pôvod v zdravotnej oblasti.

💡 Erektilná dysfunkcia nemá vždy tendenciu stúpať s vekom. Vo svete sa s ňou stretlo až 40% mužov, ktorí mali pod 40 rokov.

Erektilná dysfunkcia môže tiež nastať, ak máte:

 • Problémy so srdcom
 • Cukrovku (35 % až 50 % mužov s cukrovkou má ED)
 • Úzkosť a depresiu
 • Hormonálne problémy
 • Nadmerne fajčíte a pijete alkohol
 • Vysoký vek

Pozitívne účinky doplnkov na erekciu

Je dôležité dbať na kvalitné účinky, ktoré by mal správny liek na erekciu obsahovať. Problémy s erekciou, predčasnou ejakuláciou, no aj s nízkym libidom sa dajú riešiť za pomoci prípravku eJoy. Jeho prírodné zloženie ušetrí váš organizmus od nežiadúcich účinkov, takže vo výsledku pocítite len pozitíva, ktoré so sebou eJoy prináša.

Riešenie otázky sexuálneho zdravia by malo byť v rámci zdravotnej starostlivosti rutinou. Je dobré, urobiť aj niekoľko zmien v životnom štýle. Môže vám napríklad pomôcť, ak prestanete fajčiť, schudnete alebo znížite množstvo vypitého alkoholu. Takto budete dbať na to, aby krivka vašej aktivity v posteli neklesala, v ideálnom prípade začala rásť.