https://i2.wp.com/www.eroticmania.sk/wp-content/uploads/2021/07/lelo-sona-2-cruise.png?fit=1000%2C1000&ssl=1

LELO Sona 2 Cruise: sonický masér klitorisu

Publikované: 30 júla, 2021 Author: Ivona Nôtová

Sebaobjavovanie spojené s intímnym potešením, sú prirodzenými črtami ľudskej povahy. Masturbáciu spojenú s využívaním erotických hračiek v podobe sonického vibrátora LELO Sona, sprevádzajú určité špecifiká o ktorých by ste mali vedieť:

 • Výhody vibrátorov, spojené so sexuálnym zdravím
 • Účelný tvar a funkcie
 • Premyslené detaily
 • Rôzne druhy LELO Sona
 • Ľahšie dosiahnutie orgazmu využitím sonických masérov
 • Princíp využitia sonických masérov

Obsah článku

lelo sona cruise z predu
LELO Sona 2 Cruise: sonický masér klitorisu 4

Využitie vibrátora LELO Sona 2 cruise

Uspokojovanie ženských potrieb hrá veľkú rolu v oblasti sexuálneho zdravia. Tento masážny prístroj stimuluje klitoris pomocou sonických vĺn a impulzov, čo je účinný spôsob pre dosiahnutie orgazmu. Uvoľnia sa Vám endorfíny – hormóny šťastia, ktoré podporujú pohodu a dobrú náladu. 

Výhody používania Sonického maséra

Táto erotická pomôcka nie je obyčajným, konvenčným vibrátorom – to znamená, že vďaka stavbe a spracovaniu sa dá využiť na dráždenie celej oblasti klitorisu, dokonca aj častí, ktoré sami v zrkadle neuvidíte. Sonické vlny, využité pri stimulácií dosahujú maximálnu hlasitosť 50 decibelov, čo nie je veľa a tak splynú do pozadia bežných zvukov.

Rôzne stupne nastavenia

LELO Sona 2 Cruise obsahuje množstvo intenzívnych nastavení, takže aj náročné dámy nájdu vibráciu stvorenú práve pre ne. Ďalšou výhodou je vodotesnosť, odvážlivci si ich tak môžu so sebou zobrať do vane, bazéna či iných lokalít s vodou. 

Detailnejšie premyslenie oproti klasike

Pri klasických vibrátoroch sa stáva, že keď ich silnejšie pritlačíte na intímne zóny, ich motorček sa spomalí a účinnosť začne klesať. Technológia vzduchových impulzov sonického masturbátora zabezpečí plný výkon, takže sa nemusíte obávať zlyhania pomôcky práve vtedy, keď pociťujete blížiace sa vyvrcholenie. 

Originálny darček v podobe erotickej pomôcky

Dámsky masér klitorisu môže byť tiež originálnym darčekom. Je zabalený v typickej čiernej škatuľke s výrazným zlatým nápisom. Na prednej strane je priesvitné okienko, cez ktoré je vidieť decentne uložený výrobok. Takáto kombinácia dodáva pocit luxusu pri obdarovaní kamarátky na rozlúčke so slobodou, alebo pri inej príležitosti. 

Elegantný tvar

Vzhľad LELO Sona 2 Cruise vyzerá trochu abstraktne, no je sofistikovane navrhnutý, aby si zachoval diskrétnosť a zároveň pôsobil esteticky. Veľkosťou je primeraný, aby sa mohol rýchlo a pohodlne aplikovať na správne miesta. Ak ste hanblivejší typ a aj napriek vhodnej veľkosti a tvaru ho nechcete mať vystavený v kabelke či v skrini, uložte ho do puzdra. Takto sa vyhnete prípadným pohľadom zvedavcov. 

Materiál a starostlivosť

Materiál, ktorý sa používa pri výrobe, je silikón vo viacerých farebných prevedeniach. Ten je vysoko bezpečný a prispôsobivý pre ženské potreby. Silikón zaručuje spomínanú vodotesnosť. Starostlivosť o vibrátor nie je náročná. Pred a po použití ho umyte teplou mydlovou vodou. Môžete tiež použiť čistiaci prípravok na silikón, pokiaľ neobsahuje alkohol. 

S lubrikantom, alebo bez?

Táto sexuálna pomôcka je navrhnutá tak, aby jemne a účinne dráždila klitoris. Zvlhčenie nástroja je potrebné a tak môžete použiť lubrikačný gél na vodnej báze. Krémy na ruky, alebo silikónové mazivá by mohli spôsobiť, že vibrátor ostane natrvalo lepkavý. Buďte preto pri výbere lubrikantu obozretní. 

Nabíjanie

Na dosiahnutie orgazmu pri použití vibrátora, niekedy stačí aj niekoľko minút. Sonický masér klitorisu má však výdrž viac ako jednu, až dve hodiny. Po jeho vybití ho opäť dobijete pomocou USB kábla. To, že nabíjanie prebieha úspešne signalizuje LED dióda, ktorá bliká. Po nabití (cca 2 hodinách) dióda prestane blikať a bude len svietiť. 

Cena

Využitie a špecifické možnosti erotických hračiek sú v dnešnej dobe rôznorodé. Sonické vibrátory nie sú výnimkou a preto sa do nich oplatí zainvestovať. Cenové rozhranie LELO Sona sa pohybuje okolo 80 – 100 eur. LELO Sona 2 Cruise spolu s viacerými vymoženosťami stojí približne 120 – 140 eur. Cena nie je stála, pretože vždy je možnosť natrafenia na viacpercentné zľavy, či výpredaje. 

Porovnanie rôznych verzií LELO Sona – sonických vibrátorov

V súčasnosti môžete nájsť viacero druhov sonických vibrátorov. LELO Sona 2 a LELO Sona 2 Cruise vyzerajú skoro identicky (ide v podstate o kópie prvej generácie), no nájdu sa medzi nimi rozdiely. Každý z nich, vrátane pôvodného LELO Sona produktu, je špecifický svojimi funkciami. 

lelo sona cruise farby
LELO Sona 2 Cruise: sonický masér klitorisu 5

LELO Sona

LELO Sona využíva osem intenzívnych možností použitia, určených pre potešenie žien. Umiestňuje sa priamo na klitoris alebo vedľa neho, ak by bol kontakt zo začiatku príliš intenzívny. Bez priameho kontaktu využívajú stimuláciu, pre príjemné potešenie a uvoľnenie. Intenzita sa automaticky zvyšuje pri silnejšom pritlačení vibrátora o telo. Farba produktu je svetloružováčierna.

 • Osem intezívnych stupňov
 • Svetloružová a čierna farba
 • Výdrž okolo jednej hodiny
lelo sona cruise 2 farby
LELO Sona 2 Cruise: sonický masér klitorisu 6

LELO Sona 2

O niečo novšia verzia, je LELO Sona 2. Jej silikón, je na rozdiel od prvého produktu navrhnutý tak, aby absorboval vibračné vlnyprenášal ich naspäť na miesto klitorisu. Je tu škála dvanástich vibračných intenzít, pre lepšie uspokojenie. Na jedno nabitie môžu vydržať až dve hodiny, zatiaľ čo klasická Sona a Sona Cruise má výdrž okolo jednej hodiny.  

 • Dvanásť intenzívnych stupňov
 • Fialová a tmavoružová farba
 • Výdrž až dve hodiny

LELO Sona 2 Cruise

LELO Sona 2 Cruise zabezpečí maximálny výkon aj pri silnejšom pritisnutí o telo. Je tu funkcia na detekciu spomaľúceho motora – v tom prípade motor opäť zvýši svoju silu, vďaka modulácii Pulse Wave. Takýmto spôsobom sa vychytala jediná pripomienka používateliek. 

Masážny otvor je o niečo väčší a celkový vzhľad so sebou prináša viac vzorov. Okrem pôvodných, sú tu nové verzie vo fialovej, alebo tmavoružovej farbe. Rozdiel je aj v cene produktov. Táto verzia je približne o 30 eur drahšia, ako prvá.

 • Funkcia Pulse Wave
 • Väčší masážny otvor
 • Okrem pôvodnych farieb aj fialová a tmavoružová
 • výdrž až dve hodiny

Na akom princípe fungujú sonické vibrátory?

Niektoré ženy majú počas masturbácie mylnú predstavu, že ich klitoris je len drobný výčnelok na povrchu intímnych partií a že len tam sa nachádza ich bod G. Je to jeden z dôvodov, prečo je pre nich ťažké dosiahnuť orgazmus. V skutočnosti klitoris o niečo komplexnejšie zloženie a jeho celkové dráždenie nezabezpečí každá sexuálna pomôcka. 

Sonický masturbátor, ktorý funguje na princípe sonických impulzov, dokáže stimulovať celý povrch aj vnútornú štruktúru klitorisu. Jednoduchším vysvetlením je predstava, že ste napríklad na zábave, priblížite sa k najväčšiemu repráku a pocítite, akoby vibrácie prechádzali celým Vašim telom. Na takomto princípe funguje LELO Sona – masturbátor. Je však zameraný nie na celé telo, ale na najcitlivejšiu časť ženských partií. 

Jednoduchá aplikácia

Zariadenie je potrebné najskôr odomknúť, podržaním tlačidla plus a mínus súčasne na tri sekundy, kým sa nerozsvieti LED dióda. Ďalším krátkym stlačením pluska, sa LELO Sona 2 Cruise zapne. Umiestnite ju na klitoris, alebo vedľa neho. Klitoris stimulujte podľa potreby – Vaše telo Vám povie, čo je pre Vás správne a akou cestou dosiahnete orgazmus. 

Ak chcete zvýšiť silu, znovu stlačte tlačidlo plus. Ak je intenzita príliš veľká, pokojne si urobte prestávku. Aj keď je vibrátor určený na stimuláciu klitorisu, teoreticky by sa mohol používať na dráždenie bradaviek, alebo malých oblastiach okolo penisu. Na konci nezabudnite sonický masér umyť a bezpečne odložiť do puzdra. 

Najčastejšie kladené otázky

Ako dlho vydrží sonický vibrátor? 

Štandardná výdrž sonických vibrátorov sa pohybuje medzi jednou, až dvomi hodinami. Určite to nie je málo, pretože na uspokojenie stačí oveľa kratší čas. Po vybití netreba kupovať nové batérie, keďže nabíjanie funguje cez USB – kábel. 

Dosiahnem pri využití Sona 2 Cruise orgazmus? 

Intenzívna stimulácia celého klitorisu zabezpečí rýchlu cestu k vyvrcholeniu. Niektorým ženám často postačila úroveň 5 – 6 z dvanástich, čo svedčí o premyslenosti a detailoch vibrátora pre Vaše potešenie. 

Kde všade môžem erotickú pomôcku využívať?

Spálňa nie je jediné možné miesto, na vyžitie Sona Cruise. Vďaka drobnému a diskrétnemu vzhľadu si ho môžete zobrať na rôzne miesta, menej hanblivé dámy aj na verejnosť. Odporúčame vyskúšať ho vo vode – napríklad v bazéne, alebo pri mori. Nepoškodí sa, keďže je vodotesný. 

Aká náročná je starostlivosť?

Silikónový materiál je vysoko kvalitný a tak sa nemusíte strachovať a prehnane sa o pomôcku starať. Samozrejmosťou je očistenie pred a po použití teplou vodou, spolu s mydlom. Uistite sa, že čistiace prostriedky neobsahujú alkohol.  

Naplňte Vaše potreby

Sebauspokojovanie dáva ľudom príležitosť pochopiť svoje telo. Pri objavovaní Vašich vášní môžete prísť na nové spôsoby a návyky, ako splniť požiadavky k intenzívnemu vyvrcholeniu. Vyskúšajte preto aj erotické pomôcky v podobe sonických vibrátorov, aby Vaša cesta k orgazmu viedla vzrušujúcimi, neprebádanými chodníkmi a zvýšila Vám libido.