https://i0.wp.com/www.eroticmania.sk/wp-content/uploads/2021/07/satusfyer-curvy-2.png?fit=1000%2C1000&ssl=1

Satisfyer Curvy: všetko, čo o nich musíte vedieť!

Publikované: 31 júla, 2021 Author: Ivona Nôtová

Dobrým spôsobom na zmiernenie sexuálneho napätia je masturbácia. Je to bezpečná alternatíva pre ľudí, ktorí často naplnia svoje potreby s erotickými pomôckami viac, ako počas milovania. Niektorí však pre viac zábavy skúšajú sexuálne hračky v podobe vibrátorov, spolu so svojou polovičkou. Môžete patriť do ktorejkoľvek skupiny, no ak do Vašej zbierky začleníte sonický stimulátor – Satisfyer Curvy, určite neurobíte krok mimo. Aké výhody tento druh vibrátora ponúka? Prečo by sa dámy mali pri výbere zamerať práve na túto pomôcku?

Satisfyer Curvy

Satisyfer Curvy je druh stimulátora, ktorý využíva cielené impulzy na stimuláciu klitorisu, bez priameho kontaktu. Technológia air-pulse je jednou z najúčinnejších spôsobov, ako zvýšiť inetnzitu orgazmov. Nie je nezvyčajné, ak sa pri používaní dosiahne viacnásobné vyvrcholenie. Ženy túto výhodu ocenia, keďže u nich býva ťažké, dopracovať sa k orgazmu samotnému.  

Prečo je stimulácia klitorisu dôležitá?

Pre väčšinu žien býva náročnejšie vyvrcholiť len pri klasickej penetrácií. Je dôležité dráždiť aj klitoris, keďže obsahuje tisícky nervových zakončení a preto je obzvlášť citlivý. Keď sa žena vzruší, klitoris sa trošku zväčší, čo len pridáva na jeho citlivosti. Satisfyer Curvy Vás bude dráždiť jemnými sonickými vlnami, pričom si Vaše chvíle môžete odstupňovať pomocou jedenástich vibračných programov. 

Výhody používania Satisfyer Curvy

Intenzívnejšie dráždenie klitorisu

Táto erotická pomôcka svojou funkciou zvyšuje prietok krvi, čo vedie k silnému pôžitku počas sexuálnych hrátok. Klitorisová stimulácia je niečo, čo sa dá efektívne dosiahnuť pomocou vibrátora Satisfyer Curvy. 

Ľahké dosiahnutie orgazmu

Keď si nastavíte akúkoľvek vibračnú úroveň a priložíte vibrátor na klitoris, môžete oveľa jednoduchšie dosiahnuť orgazmus ako pri bežnej masturbácií, či pri klasickom sexe. Je to účinný spôsob, ako uvoľniť sexuálne napätie. 

Obohacovanie skúseností a nové ťahy

Pulzujúce dráždenie pomocou sonických vĺn pomáha ženám intímnejšie sa zoznámiť so svojim telom. Satisfyer Curvy je výborným prostriedkom na objavovanie vlastných potrieb, o ktorých ste možno ani nevedeli. Nájdete tak nové ťahy, ktoré sa Vám osvedčia a môžete ich s vibrátorom opakovane skúšať. 

Sexuálne zdravie žien

Pravidelné uspokojovanie žien pomocou kvalitných erotických pomôcok, je dôležité. Muži spravidla dosiahnu orgazmus o niečo jednoduchšie, no so sonickým vibrátorom to nebude problém, ani pre nežnejšie pohlavie.  Vyrcholenie pozitívne vplýva na celkové zdravie. Orgazmus zvyšuje hladinu hormónov šťastia, ktoré odbúravajú stres a negatívne myslenie. Je to jedna z možností prevencie pred zdravotnými problémami. 

Nový druh zábavy v posteli

Každá žena by si mala po určitom čase trochu okoreniť svoj intímny život a naplniť tajné predstavy. Môže sa stať, že po dlhšej dobe, kedysi osvedčené ťahy už v posteli nezaberajú. Satisfyer Curvy je osvedčená cesta, ako opäť oživíte dráždivé momenty, ktoré by Vám partner alebo klasický vibrátor nemohli poskytnúť. 

Čo by ste mali vedieť o Satisyfer Curvy?

Diskrétny tvar

Pri pojme vibrátor, si skoro každá dáma určite predstaví známu, anatomicky modelovanú erotickú hračku v tvare mužského pohlavného údu. Aj sexuálne pomôcky Však idú s modernou dobou a dávajú si záležať nielen na vzhľade, ale aj na funkciách, ktoré by klasický vibrátor nemusel vychytať. 

Satisfyer Curvy so svojim drobným tvarom ponúka veľa možností využitia. Je mierne zahnutý, aby pasoval akurát do ruky. Na jeho konci je masážny otvor, ktorý je v zásade hlavnou esenciou pre sexuálne hrátky. 

Jednoduché nabíjanie

Energia vo vibrátore vydrží dlhý čas. Keď však príde čas nabíjania, nemusíte chodiť do obchodu, aby ste v sexuálnej pomôcke vymenili baterky. Nabíjanie funguje na princípe praktického USB kábla. Nabíjacie káble Satisfyer sú šikovné a nezaberajú veľa miesta, takže si ich so sebou môžete zobrať aj na cesty. 

Materiál

Táto erotická pomôcka pre ženy je navrhnutá z ABS umelej hmoty a zo silikónu. Materiál je odolný, bezpečný a v neposlednom rade vodotesný. Práve vodotesnosť je skvelá vlastnosť povrchovej úpravy vibrátora, pretože vďaka nemu ho môžete bez problémov používať vo vani, bazéne, či v iných vodných oblastiach.

S lubrikantom, alebo bez?

Niektoré ženy uprednostňujú drsnejšie dráždenie bez zvlhčenia, no pri Satisfyer Curvy môžete použiť lubrikačný gél na vodnej báze, pre ešte intenzívnejší zážitok. Pre istotu si prečítajte zloženie lubrikantu, pretože nekvalitné mazivá môže poškodiť povrch vibrátora, ostane lepkavý a bude náročné ho znovu očistiť. 

Starostlivosť

Starostlivosť o produkty od Satisfyer nie je náročná. Než začnete vibrátor používať, umyte ho teplou vodou s mydlom. To isté platí aj po používaní. Potom ho môžete bezpečne uložiť do puzdra. Dávajte si pozor, aby ste na erotickú pomôcku neaplikovali čistiace prostriedky s obsahom alkoholu. 

Rôzne verzie Satisfyer Curvy vibrátorov

Satisfyer Curvy 1+

Satisfyer Curvy 1+ je ergonomicky tvarovaná sexuálna pomôcka, ktorá pomocou sonických vĺn a jedenástich vibračných programov efektívne stimuluje celý klitoris. Vibrátor Je ľahký, vodotesný a dostupný v bielej a bordovej farbe. Masážny otvor by sa dal prirovnať k veľkosti päť centovej mince, čo je ideálna veľkosť pre dráždenie Vášho klitorisu. 

Kúpiť tu

Satiysfyer Curvy 2+

Aj táto verzia stimulátora využíva 11 druhov vibračných programov, spolu s technológiou Air-Pulse. Vodotesnoť, bezdotyková stimuláciavysoká výdrž batérie nie je výnimkou. Tvar Satisfyer Curvy 2+ je na rozdiel od Curvy 1+ o niečo viac zaoblenejší a masážny otvor menší, približne ako jedno centová minca. Oblasť okolo masážneho otvoru zaručuje príjemný, dráždivý kontakt s klitorisom. Môžete ho nájsť v bielej a ružovej farbe. 

Kúpiť tu

Satisfyer Curvy 3+

Aj tento typ erotickej pomôcky má rovnako kvalitné a podobné funkcie, prispôsobené ženským potrebám. Pri Satisfyer Curvy 3+ však môžete vidieť mierne zmeny v tvare. Je ešte viac zaoblenejší, a masážny otvor je v porovnaní od ostatných o niečo menší. S takýmto tvarom si vibrácievzduchové pulzujúce vlny užijete veľmi intenzívnym spôsobom. Elegantný vzhľad je sprevádzaný ružovou farbou.

Kúpiť tu

Akým spôsobom fungujú sonické vibrátory?

Keď zapnete Satisfyer Curvy a priložíte si ho na klitoris, zažijete nový druh uspokojenia. Je to preto, lebo na rozdiel od ostatných kontaktných masturbátorov, sonický vibrátor funguje na princípe vysielania sonických a tlakových impulzov, v kombinácií s vibráciami priamo na klitoris.

Sonické impulzy si môžete predstaviť ako vibrácie, ktoré prechádzajú nielen po povrchu, ale celým Vašim telom, keď sa postavíte k veľkému reproduktoru počas párty. Satisfyer Curvy takéto vlny nevysiela cez celé telo, ale cielene pôsobí na klitoris – najcitlivejšiu časť Vašich intímnych partií. 

Využite aplikáciu Satisfyer Connect!

Aplikácia Satisfyer Connect využíva pripojeniecez internet alebo Bluetooth, pre všetky druhy smartfónov. Vďaka nej, môžete ovládať svoj vibrátor v podstate bezdotykovo a na diaľku. Môžete si vytvoriť vlastnú kombináciu vibrácií, prispôsobiť ich do rytmu obľúbenej skladby, alebo premeniť zvuky z prostredia na pulzujúce dráždenie. Pre páry, ktorých vzťah funguje na diaľku, je aplikácia výborným spôsobom, ako sa zblížiť a precítiť túžby svojho partnera, ktorý Vás bude stimulovať zo svojho domova. 

Najčastejšie kladené otázky

Prečo je sonický vibrátor lepší ako klasický?

Obyčajné vibrátory fungujú na kontaktom princípe. Penetrácia, alebo pritlačenie vibrátora na klitoris nemusí postačiť na dosiahnutie orgazmu. Satisfyer Curvy využíva bezkontaktné impulzy, ktoré sa zamerajú na dráždenie nielen povrchu, ale celého klitorisu. Takýmto spôsobom je cesta k vyvrcholeniu oveľa jednoduchšia. 

Môžem využiť Satisfyer Curvy vo vode?

Stavba a silikónový materiál je vysoko odolný voči poškodeniu vo vodnom prostredí. Môžete ho tak využívať pri relaxačnom kúpeli vo vani, v sprche, ale napríklad aj v bazéne. 

Je aplikácia Satisfyer Connect bezpečná?

Pri používaní Satisfyer Connect sa nemusíte báť o narušenie Vášho súkromia, pretože spĺňa najprísnejšie podmienky zákona o ochrane osobných údajov. Do prístupu sa tak dostanete len Vy, a osoby, ktorým to dovolíte. 

Ako mám čistiť svoj sonický vibrátor? 

Hygiena je samozrejme dôležitá, no vďaka bezpečnému a kvalitnému silikónovému materiálu, je starostlivosť o vibrátor nenáročná. Umýva sa teplou mydlovou vodou vždy pred a po použití. Vyhnite sa čistiacim prostriedkom s obsahom alkoholu, tie by mohli natrvalo poškodiť štruktúru a funkciu vibrátora. 

Vyberte sa cestou pulzujúceho dráždenia

Funkcií a možností využitia Satisfyer Curvy je naozaj neúrekom. Sonické vibrátory sú ideálnymi pomocníkmi pri objavovaní skrytých túžob, naplnení fantázií a v neposlednom rade zvýšení libida. Vyskúšajte preto tento druh vibrátora, s technológiou bezkontaktných impulzov, aby ste naplno využili možnosti, ktoré erotické pomôcky pre ženy ponúkajú. 

Meta description:  Cesta rozkoše vedie cez dráždenie najcitlivejších častí ženských partií. Cielené stimulujúce impulzy klitorisu pomocou Satisfyer Curvy, Vám efektívne pomôžu k vyvrcholeniu!

Mohlo by vás zaujímať