https://i2.wp.com/www.eroticmania.sk/wp-content/uploads/2021/07/satisfyer-men-heat-vibration-copy-2.png?fit=1000%2C1000&ssl=1

Satisfyer Men Heat Vibration: intenzívna cesta k orgazmu

Publikované: 15 júla, 2021 Author: Ivona Nôtová

Ako zvýšiť rozkoš a predĺžiť výdrž v posteli, pomocou sexuálnych stimulátorov?

Ľudí odjakživa láka predstava prebádať neobjavené veci. Túžba skúšať niečo nové, zaujímavé, sprevádza vyhľadávanie erotických pomôcok, ktoré im to umožnia. Muži aj ženy majú na výber veľa možností. Do popredia sa dostávajú pánske masturbátory, takzvané Men Heat Vibration. Každý druh ponúka veľa spôsobov, ako si oživiť chvíle v spálni so svojou polovičkou, alebo osamote. Prečo by ste sa mali pri intímnych chvíľach vybrať touto cestou? 

Využitie air–pulse pre páry

Tento druh stimulátora slúži na uspokojenie nielen ženy samotnej, ale súčasne aj muža. Stavba a tvar dráždi počas milovania klitoris ženy a zároveň mužský bod G

Ako air-pulse funguje?

Technológia vysiela cielené, bezkontaktné impulzy, stimulujúce tisícky nervových zakončení v pohlavných orgánoch. Nie je však určený na penetráciu. 

Bod, odkiaľ vychádza pulzujúci vzduch, sa umiestni na klitoris, pričom vzduchové vlny vytvárajú príjemné vibrácie. V tom sa air–pulse  líši od klasických vibrátorov, kde je potrebné ich priložiť a pritlačiť na konkrétne miesto. 

Pre lepšiu predstavu, ženy prirovnali skúsenosť s touto pomôckou k vyvrcholeniu, ako pri orálnom sexe. Muži vraj pocítili „iný, nový“ druh orgazmu. Air–pulse síce zvyknú využívať častejšie ženy, no je možné nájsť rozličné erotické pomôcky pre mužov.

Rôzne aplikácie erotických pomôcok pre mužov

Jedným z viacerých druhov mužského masturbátora, sú návleky na penis. Nie sú anatomicky modelované, čo môže pre hanblivejších pôsobiť príťažlivo a nezastrašujúco. Nasadzuje sa priamo až po koreň údu. 

Textúra a vrúbky cielene spôsobujú rozkoš a intenzitu pri vyvrcholení. Na následné vyčistenie sa využíva teplá voda s mydlom. Ak uprednostňujete reálne imitácie ženských pohlavných orgánov, využite ženské umelé vagíny, ktoré sa okrem iného prispôsobia Vašej telesnej teplote. 

Vyvolanie erekcie a lepšia výdrž

Môže sa stať, že erekcia nie je dostatočne silná a teda ani veľkosť penisu nemusí byť postačujúca pre milostné hry. V tomto prípade existujú rôzne spôsoby pre zväčšenie penisu.

 Takzvané prstence/krúžky sa využívajú k výraznejšiemu nahromadeniu krvi, po ktorom úd narastie a stvrdne. Obklopujú oblasť semenníkov, čo rieši problém s predčasnou ejakuláciou a tým dodávajú výdrž v posteli. Prstence majú schopnosť vibrácie a tak má aj Vaša partnerka vyšší pôžitok pri súloži. 

BDSM aktivity
Satisfyer Men Heat Vibration: intenzívna cesta k orgazmu 5

BDSM aktivity

Niektoré páry majú vo zvyku aktivity v spálni trochu okoreniť. Hranie rolí, kde jeden partner má dominantnú rolu, pričom druhý prejavuje submisivitu, predstavuje súčasť BDSM. Ide o sexuálne chovanie, na báze dobrovoľnosti. Zvyknú sa tu spôsobovať silné fyzické podnety až bolesť. Súčasná doba ponúka množstvo erotických hračiek, ktoré zvýšia vzrušenie pri BDSM činnostiach.   

Porovnanie mužských masturbátorov – rôznorodosť funkcií

Muži by údajne mali masturbovať aspoň 1 krát denne. Prospieva to ako dobrej nálade, tak aj uvoľneniu napätia, čo úzko súvisí s kvalitným zdravím. Každý však pri uspokojovaní preferuje niečo iné. Preto aj výber erotických pomôcok by mal zodpovedať schopnostiam, ktoré od nich muž požaduje. 

Satisfyer Men Heat Vibration
Satisfyer Men Heat Vibration: intenzívna cesta k orgazmu 6

Satisfyer Men Heat Vibration

Niektorým sa páči stimulácia tej najcitlivejšej časti. Vtedy si môžete zvoliť masturbátor, alebo inak Men Heat Vibration, obopínajúci žaluď a predok penisu. Silnejší a intenzívnejší orgazmus muži zvyknú prežívať, pri narastajúcej teplote okolo ich údu. Pomocou ovládania sa môže nastaviť postupné zahrievanie a tiež rôzne vibrácie. Zvykne sa vyrábať zo silikónu a jeho malý diskrétny tvar prináša so sebou možnosti využitia na rozličných miestach. 

Satisfyer Men Vibration
Satisfyer Men Heat Vibration: intenzívna cesta k orgazmu 7

Satisfyer Men Vibration

Ak postupný nárast tepla nie je niečo, čomu dávate prednosť, existujú Men Vibration – masturbátory, ktoré sa na rozdiel od tých prvých nezahrievajú. Ponúkajú však tiež pestré vibračné úrovne, ovládateľné tlačidlami. 

Satisfyer Men Classic
Satisfyer Men Heat Vibration: intenzívna cesta k orgazmu 8

Satisfyer Men Classic

Ďalší druh, líšiaci sa od ostatných je klasický vibrátor pre mužov. Nie je tu reč o tradičnom vibrátore v tvare mužského údu. Classic Men Vibration sa nasadzuje a to na celú dĺžku penisu. Tvarom a veľkosťou je síce väčší, ale intenzita rozkoše by sa o to mala zvýšiť. Materiál je podobný skutočnej koži. Tá sa na konci vyčistí, tiež teplou vodou a mydlom. 

Satisfyer Men Heat Vibration – nabíjanie a cenové hladiny

Spôsob nabíjania

Aj keď batérie pri používaní vydržia niekoľko hodín, po čase je potrebné ich opäť dobiť. Nevymieňajú sa za nové, ale opakovane sa dobíjajú cez USB-magnetický kábel. Je to praktický spôsob, kedy kábel priložíte ku konektoru a vďaka magnetu sa automaticky spoja. Celý nabíjací systém nie je veľký, takže by Vám nemal zaberať miesto, či prekážať.

Cenové rozhranie

Je dôležité myslieť na svoje potreby, a preto by ste pri výbere svojho Satisfyer Men Heat Vibration nemali až tak pozerať na výšku peňazí, ale skúsiť zainvestovať. 

Cena sa odvíja od vymožeností, ktoré masturbátory ponúkajú. Môžete si prezrieť ponuku na satisfyer.com a vybrať si tak vhodný produkt pre Vás. Za 30 eur sa dajú však vybrať kvalitné pomôcky, určené pre Vaše potešenie. So zvyšujúcimi nárokmi cena samozrejme stúpa a preto sa detailnejšie premyslené vibrátory pohybujú okolo 50 eur. 

Najčastejšie kladené otázky

Zabezpečia erotické pomôcky väčšiu výdrž?

Na internete sa nachádza veľa návodov, ako vydržať v posteli dlhšie, no z pomôcok odporúčame vyskúšať spomínané prstence/krúžky pre pánov, ktoré odďaľujú ejakuláciu a tým aj predlžujú súlož.  

Aké sú výhody mužského vibrátora so zahrievaním?

 Kombinácia vibrácií a narastajúceho tepla je účinný spôsob, ako zvýšiť pôžitok pri používaní Satisfyer Men Heat Vibration a dosiahnuť tak intenzívne vyvrcholenie. 

Ktorý produkt je pre mňa ten správny?

Vyberajte podľa toho, čo podporí Vaše vzrušenie a rozkoš. Ak máte radi dlhé predohry, skúste s partnerkou air – pulse vibrátory, alebo pre Vás pánske masturbátory. Pre drsnejšie aktivity sa zamerajte na BDSM produkty. 

Je starostlivosť o erotické pomôcky náročná?

Pri výbere kvalitného materiálu nemusíte venovať vysokú pozornosť starostlivosti. Čistenie sa vykonáva obyčajnou vodou, prípadne dezinfekčnými prostriedkami, na to určenými. Potom ju môžete odložiť do plastového puzdra.

Nebojte sa vyskúšať niečo nové

Pravidelné sexuálne aktivity, alebo masturbácia poskytuje dôležité emocionálne a psychologické výhody. Milovanie môže byť oveľa vášnivejším dobrodružstvom, keď ho zdieľate so zmysluplným partnerom. Preto netreba podceňovať aj erotické pomôcky, ktoré Váš zážitok v posteli ešte viacej prehĺbia. Meta description: Satisfyer Men Heat Vibration je len jednou z mnohých pomôcok, ktoré môžu obohatiť Vaše milovanie. Aké erotické pomôcky si vybrať pre spestrenie sexuálneho života?

Mohlo by vás zaujímať