https://i1.wp.com/www.eroticmania.sk/wp-content/uploads/2021/07/satisfyer-pro-2-copy-2.png?fit=1000%2C1000&ssl=1

Satisfyer Pro 2: najlepšia erotická pomôcka pre ženy?

Publikované: 27 júla, 2021 Author: Katka

Produkty značky Satisfyer patria medzi najobľúbenejšie erotické pomôcky. Svoje o tom vedia povedať mnohé ženy z celého sveta, ktoré s radosťou vyskúšali už nejednu hračku. Obľúbený Satisfyer Next Generation má svojho nástupcu – Satisfyer Pro 2

Satisfyer Pro 2, ktorý sa stal bestsellerom a najviac diskutovaným stimulátorom. Hračka mala pôvodne názov Satisfyer Pro 2 Next Generation, dodnes ju pod týmto názvom nájdete na viacerých stránkach.

Tí z vás, ktorí doposiaľ o Satisfyeri nepočuli, tak ide o nemeckú značku, ktorá sa primárne venuje výrobe sacích hračiek na klitoris. V ponuke majú ale aj klasické vibrátory, mužské masturbátory a taktiež sexuálne pomôcky pre páry

Intenzívna stimulácia

Satisfyer Pro 2 je známy svojou výnimočnou sacou schopnosťou, ktorá každú ženu privedie k slastnému vrcholu. Na rôznych internetových stránkach a fórach sa  už veľa žien podelilo o svoje nezabudnuteľné zážitky a skúsenosti. 

Vo všeobecnosti ženy uviedli, že ich Satisfyer priviedol k orgazmu za rekordne krátky čas, v určitých prípadoch išlo už o niekoľko desiatok sekúnd. Za rýchly a intenzívny nástup orgazmu je zodpovedná inovatívna technológia Air-Pulse

satisfyer pro 2 air pulse
Satisfyer Pro 2: najlepšia erotická pomôcka pre ženy? 6

Air-Pulse

Satisfyer je známy svojou revolučnou technológiou Air-Pulse, pomocou ktorej dokáže hračka bezkontaktne stimulovať ženský klitoris. Satisfyer Pro 2  je skutočne vhodný pre každú dámu, pretože je možné vybrať si až z jedenástich stupňov tlakových vĺn.

To, čo určite oceníte, je tichý chod Satisfyera, a to hlavne pri nižšej intenzite. Pri vyššej intenzite si treba dať pozor na to, aby bol Satisfyer správne nasadený. Air-Pulse funkcia vytvára podtlak a pri zlom nasadení môže byť zariadene o niečo viac hlučné. Ak na dosiahnutie orgazmu potrebujete intenzívnu stimuláciu, s touto vecičkou a jej funkciami sa ho dočkáte za pomerne krátky čas. 

Mobilná Aplikácia satisfyer connect
Satisfyer Pro 2: najlepšia erotická pomôcka pre ženy? 7

Mobilná aplikácia Satisfyer Connect

Ak ste čítali náš predošlý článok o erotických pomôckach Satisfyer, už viete, že niektoré hračky sú kompatibilné s aplikáciou Satisfyer Connect. To ale nie je prípad stimulátora Pro 2.

Skúsenosti žien z mnohých krajín však hovoria o tom, že to tejto hračke vôbec nechýba, nakoľko Satisfyer Pro 2 prináša so sebou iné výhody, ako napríklad viacnásobný orgazmus. A o to presne výrobcom ide, dopriať potešenie čo najväčšiemu počtu žien. 

Ale poďme späť ku aplikácii, ktorá vás tiež určite zaujíma. Satisfyer Connect si môžete nainštalovať do Apple a Android smart zariadení a užívať si tak rozkoš aj na diaľku. Pre páry je táto aplikácia ako stvorená, nakoľko oživí ich sexuálny život a dopraje veľa dobrodružných zážitkov. 

Funguje to jednoducho. Stimulátor spárujete s aplikáciou, telefón odovzdáte partnerovi a on riadi intenzitu tlakových vĺn a ich kombináciu s vibráciami. Zároveň je možné vaše kreatívne režimy zdieľať s ostatnými používateľmi aplikácie, navzájom sa inšpirovať a pátrať po nových, kreatívnych kombináciách. Zaujímavosťou je, že vibrácie si môžete užívať aj v rytme vašich obľúbených piesní. 

Spracovanie a tvar

Satisfyer Pro 2 je vyrobený zo zdravotne nezávadných materiálov. Nástavec na klitoris je z mimoriadne jemného lekárskeho silikónu, ktorý je vhodný aj pre citlivé ženy s alergiami alebo ekzémami. Silikón je netoxický, hladký na dotyk a ľahko umývateľný, takže nehrozia žiadne infekcie alebo pohlavné choroby

Pokiaľ by ste chceli použiť lubrikant, dbajte na to, aby bol na báze vody, nie silikónu. Lubrikanty na silikónovej báze by mohli hlavičku Satisfyera poškodiť. Telo hračky je zhotovené z odolného a pevného ABS plastu. Vďaka vodeodolnému povrchu môžete túto hračku bezpečne používať vo vode a vlhkom prostredí. 

Výrobca dbal na to, aby bol Satisfyer Pro 2 ľahko používateľný, preto má elegantný, hladký a praktický tvar, ktorý zabezpečuje pohodlné používanie. Stimulátor má polomatnú, medenú farbu a biele tlačidlá na regulovanie intenzity a zapínanie. 

satisfyer pro 2 nabijacka
Satisfyer Pro 2: najlepšia erotická pomôcka pre ženy? 8

Nabíjanie

Nabíjanie stimulátora nebolo nikdy jednoduchšie. Ak máte doma nejaký vibrátor na batérie, určite viete, aké je nepohodlné ich meniť v tom najlepšom. Ako naschvál sa hračka vybije práve vtedy, keď ste takmer na vrchole. 

Satisfyer Pro 2 je nabíjateľný a v balení k nemu dostanete USB magnetický kábel. Stimulátor si môžete so sebou zobrať aj na cesty a nabiť ho môžete v aute. Pri nabíjaní bliká na tlačidle zapnutia/vypnutia červené svetlo. Keď je Satisfyer plne nabitý, svetlo prestane blikať. Doba nabíjania trvá približne hodinu a pol a nepretržite ho môžete používať približne polhodinu.

Skúsenosť spokojnej zákazníčky Katky

Satisfyer Pro 2 som dostala ako darček na moje narodeniny. Musím povedať, že zo začiatku som bola veľmi skeptická, pretože sexuálne pomôcky nepoužívam. Nakoniec som mu dala šancu a neviem si ho vynachváliť! 

Moje začiatky

Ide o veľmi šikovného pomocníka, s ktorým som najskôr trochu bojovala, ale našli sme si k sebe cestu. Veľkosť sacieho otvoru mi úplne vyhovuje, no najskôr mi trvalo, kým som ho nasadila správne. Čo sa týka tlakových vĺn, tak prvé štyri stupne boli pre mňa slabé. Väčšinou sa chcem spraviť rýchlo, preto ho vždy zapnem na najvyššiu intenzitu, pri ktorej môže byť stimulátor o niečo viac hlučný.

To však nerobí žiadny problém, nakoľko môj orgazmus sa dostaví vždy do dvoch minút! Toto sa mi doposiaľ nikdy nestalo, preto som si Satisfyer Pro 2 ihneď zamilovala. Keď mám chuť, tak s ním viem užiť aj niekoľko orgazmov po sebe. Už sa mi ale stalo, že môj klitoris po dvoch orgazmoch na chvíľu znecitlivel, takže som si musela dať pauzu. 

Ovládanie

Stimulátor sa ovládala veľmi jednoducho a intuitívne, bez problémov si môžem počas stimulácie prepínať jednotlivé stupne intenzity. Keď ho chcem vypnúť, stačí podržať tlačidlo na zapínanie.

Moje záverečné pocity

Na záver chcem povedať, že táto hračka splnila moje sny o dokonalom orgazme a momentálne si s ňou zvyknem spríjemniť čas strávený v horúcej vani.

Satisfyer Pro 2 vs. Satisfyer Pro 2+
Satisfyer Pro 2: najlepšia erotická pomôcka pre ženy? 9

Satisfyer Pro 2 vs. Satisfyer Pro 2+

Výrobca prišiel po verzii Pro 2 s verziou Pro 2+ obidva stimulátory sa na prvý pohľad líšia len veľmi málo, ale sú medzi nimi určité rozdiely. Pro 2+ ženám poskytne okrem tlakových vĺn aj desať druhov vibrácií, ktoré sa s vlnami dajú rôzne kombinovať. Kvôli tomu má dva samostatné motorčeky. 

Inak sú obidve verzie veľmi totožné, dizajnovo sú takmer podobné až na to, že Pro 2+ má o niečo širšie telo, tvar je ergonomický a pohodlne sadne do ruky. Verzia Pro 2 Next Generation vás vyjde približne na 50 EUR, kým Pro 2+ môžete získať v sume 63 EUR.

Satisfyer Pro 2 vs. Satisfyer Number Two
Satisfyer Pro 2: najlepšia erotická pomôcka pre ženy? 10

Satisfyer Pro 2 vs. Satisfyer Number Two

Satisfyer Number Two je ďalším nasledovníkom verzie Pro 2. Donedávna ste ho mohli na sexshopoch nájsť pod názvom Satisfyer 2 Next Generation. Ide o lacnejší stimulátor oproti Satisfyeru Pro 2, môžete si ho zaobstarať približne za cenu 30 EUR. Aj tento stimulátor má ergonomický tvar, 11 tlakových vĺn, je vodotesný a poteší vás technológia Air-Pulse.

Satisfyer Number Two je ideálnym spoločníkom na cesty, pretože sa zmestí do akejkoľvek kabelky alebo toaletnej tašky. Pohon tohto stimulátora je na dve AAA batérie, ktoré nie sú súčasťou balenia, čo môže byť pre niektoré dámy nevýhoda a radšej siahnu po Satisfyeri Pro 2, ktorý je nabíjateľný.

Najčastejšie otázky

Ako používať Satisfyer?

Je to úplne jednoduché. Rukou roztiahnite pysky a klitoris vložte do sacieho otvoru. Chvíľku vám bude trvať, kým sa naučíte nasadiť ho správne. Pri nesprávnom nasadení je Satisfyer Pro 2 trochu viac hlučný. Následne hračku zapnete a nastavíte si vašu ideálnu intenzitu.

Ako udržiavať Satisfyer v čistote?

Hygienu rozhodne nepodceňujte a Satisfyer vyčistite po každom použití. Vďaka vodeodolnosti ho môžete umyť pod prúdom vlažnej vody za pomoci mydla a potom dezinfekčného gélu. 

Môžem Satisfyer používať počas sexu?

Rozhodne áno! Vďaka nemu môžete zažiť klitoriálny a vaginálny orgazmus naraz, a to za rekordne krátky čas. Zverte Satisfyer do rúk svojho partnera a nechajte sa ním priviesť do extázy.

Zhrnutie

Satisfyer Pro 2 sa stal celosvetovým bestsellerom. Ak dlhšie uvažujete nad jeho kúpou, už viac neváhajte. Keď ho vyskúšate raz, už nebudete vedieť prestať. Je to kúsok, ktorý by mala mať každá nadržaná dáma. 😉

Ak s ním už máte skúsenosť, môžete ho odporučiť svojej kamarátke, prípadne jej ho venovať na narodeniny alebo iný sviatok. Sľubujeme, že nebudete ľutovať. Satisfyer pomôcky na sex ozvláštnia sexuálne hrátky každého páru. Ponuka je veľmi široká, okrem žien nájdete aj pomôcky pre páry alebo masturbátory pre pánov. Na čo ešte čakáte? 

Mohlo by vás zaujímať