https://i2.wp.com/www.eroticmania.sk/wp-content/uploads/2021/07/satisfyer-logo-produkty.png?fit=1000%2C1000&ssl=1

Satisfyer: erotické pomôcky, ktoré musíte poznať

Publikované: 6 júla, 2021 Author: Katka

Pokiaľ túžite po intenzívnejšom intímnom zážitku, či už ste vo vzťahu alebo nie, rozhodne by ste mali spozornieť pri značke Satisfyer, ktorá posúva sex a orgazmus na celkom iný level. Erotické pomôcky sú vhodné pre všetkých. Veľa ľudí ich používa na oživenie a spestrenie posteľných zážitkov, ale sú tu aj ľudia, ktorí majú problém uvoľniť sa a dosiahnuť orgazmus. 

Častejšie s tým majú problém najmä ženy a práve tento problém pomáhajú riešiť sexuálne pomôcky Satisfyer. Poďme sa teda pozrieť bližšie na to, v čom sú skvelé a aké výhody prinášajú. Určite neodoláte. 😉 

Problém s dosiahnutím orgazmu má stále veľa žien

Ako bolo spomenuté už vyššie, veľa žien nedokáže dosiahnuť orgazmus. Niektoré majú problém s vaginálnym vyrcholením počas penetrácie, zatiaľ, čo pri orálnom styku alebo dráždení klitorisu dosiahnu vrchol rozkoše bez obáv. 

Nájdu sa aj také ženy, ktoré sa doposiaľ nikdy nedostali na vrchol, aj keď sa o to pokúšali samy. Muži majú častokrát opačný problém a snažia sa prísť na to, ako predĺžiť výdrž v posteli a oddialiť predčasnú ejakuláciu. 

Najčastejšími príčinami neschopnosti dosiahnuť orgazmus, sú psychické bloky alebo slabá komunikácia s partnerom. Mimoriadne dôležité je uvoľniť sa, zahodiť ostych a bez zábran skúmať svoje a partnerove telo. Práve preto je dobré vyskúšať rôzne pomôcky, ako napríklad Satisfyer, ktorý presne vie, čo robí, aj keď vy nemáte žiadne tušenie. 😃 

satisfyer logo
Satisfyer: erotické pomôcky, ktoré musíte poznať 18

Prečo je Satisfyer jednou z najobľúbenejších značiek?

Satisfyer jednoznačne oživí sexuálny život partnerov, ale aj single ľudí. Značka ponúka široký výber hračiek pre ženy a mužov. Ak túžite po vysokej kvalite za prijateľnú cenu, určite choďte do toho.

Pre jednotlivé stimulátory je charakteristický originálny, elegantný a luxusný dizajn. Ak máte pocit nedostačujúceho uspokojenia pri klitoriálnej masturbácii, tieto stimulátory vám iste vyčaria úsmev na tvári a zažijete orgazmus, o ktorom sa vám ani nesnívalo

Okrem toho, že sú jednotlivé sexuálne hračky dizajnovo krásne, majú veľa funkcií, takže sa určite nestane, že by vás nejaká hračka omrzela. O kvalite Satisfyeru svedčí viac ako 282 medzinárodných ocenení za dizajn a taktiež nespočetné množstvo recenzií od spokojných zákazníkov

Svetovým bestsellerom sa v roku 2016 stal Satisfyer Pro 2, ktorý sa dostal na vrchol vďaka technológii Air-Pulse a bezkontaktnej stimulácii klitorisu. Aj v súčasnosti patrí stále medzi najobľúbenejšie produkty a ženy z celého sveta sa oddávajú zmyselným orgazmickým zážitkom. 

Satisfyer connect aplikacia
Satisfyer: erotické pomôcky, ktoré musíte poznať 19

Vďaka aplikácii zažijete ešte väčšie dobrodružstvo

Niektoré stimulátory sú kompatibilné s aplikáciou Satisfyer Connect, ktorá disponuje viacerými vzrušujúcimi funkciami a prepája intimitu s technológiou. Funguje to veľmi jednoducho, zadarmo je dostupná pre Apple aj Android zariadenia. Stiahnuť si ju môžete do mobilného telefónu či smart hodiniek. 

Ako aplikácia funguje?

K aplikácii je možné cez Bluetooth pripojiť až štyri sexuálne hračky od Satisfyeru. Ovládanie je intuitívne a veľmi jednoduché, aby umocnila vašu rozkoš. Pokiaľ máte partnera, môžete ho poprosiť, aby váš stimulátor ovládal a pripravil si pre vás nezabudnuteľné dráždenie a rozkoš. 

Aplikáciu je možné ovládať aj na diaľku, stačí, že prepojíte váš a partnerov účet. Aj keď ste odlúčení a delia vás tisícky kilometrov, so Satisfyer Connect určite pocítite blízkosť a milostné spojenie prostredníctvom četu alebo videohovoru. Vývojári pravidelne prinášajú zaujímavé vylepšenia a novinky, takže vždy budete mať možnosť objaviť niečo nové. 

Program play

V aplikácii sa nachádza viacero predinštalovaných vibračných programov, avšak môžete prispôsobiť vibrácie presne podľa vašich preferencií. Niektorí ľudia majú citlivejšie erotogénne zóny, takže budú im stačiť jemnejšie vibrácie.

Jednotlivé programy sa dajú kombinovať, všetko už závisí od vašej kreativity a chuti. Svoj ideálny program si môžete uložiť a prežiť extatický zážitok znova a znova. Veľkým prínosom je aj možnosť zdieľania vašich obľúbených programov ostatným používateľom aplikácie. Rovnako si môžete vy stiahnuť programy iných používateľov. 

Vibrácie v rytme vašej obľúbenej skladby? Žiadny problém!

Mnohí ľudia sa radi oddávajú sexuálnemu pôžitku v sprievode príjemnej, zmyselnej hudby, ktorá navodí tú pravú vášnivú atmosféru. Aplikáciu je možné prepojiť s hudobným playlistom, takže vaša hračka vibruje v rytme vašej obľúbenej piesne. Znie to ako sen, však? Ponorte sa doňho a nechajte sa unášať vlnami erotiky. 

Erotické pomôcky pre ženy

Už viac neodolávajte pokušeniu a vydráždite svoj klitoris dosýta vďaka sile tlakových vĺn. Keď ich raz vyskúšate, nebudete vedieť prestať. 

Satisfyer Pro 2 Next Generation
Satisfyer: erotické pomôcky, ktoré musíte poznať 20

Satisfyer Pro 2

Verzia Pro 2 dostane váš klitoris do blaženosti prostredníctvom patentovanej technológie Air-Pulse, a to bez priameho kontaktu! Vybrať si môžete z jedenástich stupňov tlakových vĺn, od jemných až po intenzívne. Táto sexuálna hračka sa predala už viac ako miliónkrát a ženy si ju nevedia vynachváliť. Tvar stimulátora je ergonomický a výhodou je, že má až o 90% tichší chod v porovnaní s predchádzajúcou verziou.

Používanie je veľmi jednoduché, klitoris vložíte do otvoru, zapnete stimulátor a necháte sa unášať pulzovaním a saním, ktoré vás pozdvihnú vysoko do nebies. Ak milujete sexuálne hry vo vani, iste oceníte jeho vodeodolnosť, pretože bez obáv ho môžete celý ponoriť do vody. Intenzita sa ovláda tlačidlami +/- a taktiež má samostatné tlačidlo na zapnutie a vypnutie. 

Nemusíte si robiť starosti s výmenou batérií, Satisfyer Pro 2 je možné nabíjať pomocou USB kábla. Nabíjanie trvá približne dve hodiny a bez prestávky ho môžete používať cca polhodinu. Ak Vás tento dráždivý produkt zaujal, informačný článok o Satisfyer Pro2, Vás detailne oboznámi s jeho všetkými výhodnými funkciami.

satisfyer Love Breeze
Satisfyer: erotické pomôcky, ktoré musíte poznať 21

Satisfyer Love Breeze

Love Breeze je pohodlný do ruky a vďaka svojmu praktickému tvaru je úžasným spoločníkom na cesty alebo vzrušujúce okamihy mimo domova. Bez obáv ho môžete hodiť do kabelky, pretože nezaberá veľa miesta. Kombinácia tlakových vĺn a vibrácií dokonale stimuluje klitoris vďaka dvom motorčekom. Jednotlivé režimy si viete navoliť presne podľa vašich predstáv.

Stimulátor Love Breeze obšťastní každú dámu, či už s väčším alebo menším klitorisom. Prikladacia hlavica je vyrobená z jemného hygienického silikónu, ktorý perfektne obopne klitoris. Nabíjanie je opäť možné pomocou USB kábla a trvá cca 150 minút.  

Satisfyer Curvy 1+ a Curvy 2+
Satisfyer: erotické pomôcky, ktoré musíte poznať 22

Satisfyer Curvy

Tento druh sonického stimulátora efektívne dráždi Váš klitoris, pomocou účinnej pulzujúcej a pritom bezkontaktnej technológie. Tri verzie produktov sprevádzajú špecifické vlastnosti, v ktorých si každá dáma nájde to svoje. Pomôcka má širokú škálu možností využitia, a preto v článku o Satisfyer Curvy môžete zistiť výhodné detaily, ktoré vibrátor poskytuje.

Satisfyer Curvy 1+

Curvy 1+väčší sací otvor, takže sa výborne hodí na väčší klitoris. Intenzívne pulzovanie a vibrácie vás privedú až na samý vrchol blaženosti. Druhá strana je mierne zahnutá a perfektná na stimuláciu bodu G. Veľkým plusom je to, že Curvy 1+ je možné pripojiť k aplikácii Satisfyer Connect, môžete tak experimentovať so svojím partnerom, ktorý vás vďaka nej dokáže uspokojiť aj na diaľku. Farba pomôcky je biela, alebo bordová.

Satisfyer Curvy 2+

Tak ako predošlé stimulátory, aj Satisfyer Curvy 2+ je vyrobený z nezávadného silikónu, ktorý je vhodný aj pre ženy s citlivou sliznicou alebo alergiami. Môžete ho bez strachu používať aj vo vode a užívať si príjemné intímne chvíle. Curvy 1+ je dostupný v bielom alebo tmavočervenom prevedení. Curvy 2+ je takmer rovnaký, až na to, že je určený pre dámy s menším klitorisom, dostať ho môžete v bielej farbe.

Satisfyer Curvy 3+

Zaoblený tvar Curvy 3+ padne akurát do ruky a veľkosť masážneho otvoru zabezpečí dlhotrvajúce chvíle dráždenia a rozkoše. Pri využívaní Satisfyer Curvy 3+ objavíte skryté túžby svojho tela vďaka vibračným programom, ktoré cielene pôsobia na najcitlivejšie časti intímnych zón. Vzhľad pomôcky je sprevádzaný ružovou farbou.

Satisfyer Dual Love
Satisfyer: erotické pomôcky, ktoré musíte poznať 23

Satisfyer Dual Love

Čo viac si priať ako stimulátor klitorisu a vibrátor v jednom? Ak hľadáte hračku, ktorú využijete na viac spôsobov, Dual Love je to pravé orechové. Sací otvor je ideálny na stimuláciu väčšieho klitorisu pomocou technológie Air-Pulse, zatiaľ čo druhá strana vibráciami dokonale vydráždi vašu vagínu

Vibrátor má dva motorčeky, ktoré je možné ovládať samostatnými tlačidlami. Používať ho môžete buď s aplikáciou, alebo bez nej. Čo vás určite zaujme, je tiež jeho veselý žltý dizajn s kovovými detailom. 

Satisfyer Love Triangle
Satisfyer: erotické pomôcky, ktoré musíte poznať 24

Satisfyer Love Triangle

Love Triangle je perfektný vibrátor, ak si chcete naraz užívať tlakové vlny a vibrácie. Táto kombinácia garantuje ten najkrajší orgazmický zážitok, na ktorý len tak ľahko nezabudnete!

Čiernoružový vzhľad mu dodáva nádych luxusu a jeho menšia veľkosť pohodlne sadne do ruky. Zverte sa do rúk svojho partnera a vychutnajte si zmyselnú sexuálnu hru. Love Triangle je tiež možné používať cez aplikáciu a zdieľať svoje ideálne vibračné kombinácie s ostatnými používateľmi. 

Satisfyer Pro Plus Vibration
Satisfyer: erotické pomôcky, ktoré musíte poznať 25

Satisfyer Pro Plus Vibration

Ak ste náročná a hľadáte extra uspokojenie, odporúčame vám vyskúšať stimulátor Pro Plus Vibration, ktorý okrem príjemného satia vašu vulvu rozvibruje až do veľkého energetického výbuchu! Ako predchádzajúce Satisfyery, aj tento ponúka výber z jedenástich vibračných a tlakových vĺn, ktoré môžete zapnúť samostatne a pre rýchlejšie potešenie aj naraz. Má jedinečný tvar zahnutý do písmena L, ktorý zabezpečuje pohodlné a praktické používanie.

Satisfyer Lay-On Sweet
Satisfyer: erotické pomôcky, ktoré musíte poznať 26

Satisfyer Lay-On Sweet

Zberateľky originálnych sexuálnych hračiek si túto rozkošnú pomôcku v tvare zmrzliny na 100% zamilujú! Rotačnú hlavicu môžete použiť okrem klitorisu na bradavky, análnu stimuláciu alebo na iné erotogénne zóny

Na výber máte až zo siedmich rýchlostí, takže každý si nájde tú, čo mu najviac vyhovuje. V sexe neexistujú žiadne zábrany, tak popustite uzdu vašej fantázii a doprajte si sprchu nekonečného vzrušenia. 

satisfyer luxury Pret a porter
Satisfyer: erotické pomôcky, ktoré musíte poznať 27

Satisfyer Luxury Prêt-à-porter

Toto je jednoznačne najkrajší vibrátor na klitoris od značky Satisfyer a spoľahlivo uspokojí aj tie najnáročnejšie ženy. Nádherný a extravagantný dizajn robí z tohto vibrátora doslova výstavný kúsok, vyrobený je z pravej kože, kovu a mimoriadne jemného silikónu. 

Nielen vzhľad, ale aj výkon a funkcie vás ohromia. Extra tichý chod, vodotesnosť a široký výber vibračných a pulzujúcich režimov sa postarajú o ten najlepší ženský orgazmus. Stačí, že ho priložíte na klitoris a on spraví všetku prácu za vás.

Mister Rabbit
Satisfyer: erotické pomôcky, ktoré musíte poznať 28

Mister Rabbit

Mister Rabbit je dvojitý vibrátor, ktorý popri penetrácii poteší aj vašu malú perličku. Dvojitá stimulácia vyčaruje magický zmiešaný orgazmus, ktorého sa nebudete vedieť nabažiť! Vibrátor je 22 cm dlhý a má tichý chod s dvanástimi programami. Mister Rabbit je možné nabíjať cez USB magnetický kábel.

Satisfyer Vibes Master
Satisfyer: erotické pomôcky, ktoré musíte poznať 29

Satisfyer Vibes Master

Extra veľký vibrátor Master je vhodný pre dámy, ktoré milujú väčšie penisy. Svojou hrúbkou 4,7 cm a 17 cm dĺžkou sa nádherne ponorí do hlbín vašej vagíny! 😍 

Tento vibrátor je pocitovo takmer na nerozoznanie od skutočného penisu, trúfame si povedať, že je ešte lepší, nakoľko má 12 rôznych vibračných programov. S Masterom bude každý sexuálny zážitok iný, no všetky budú dokonalé a nezabudnuteľné. 

Satisfyer Mono Flex

Neviete odolať pokušeniu z dráždenia klitorisu a vagíny zároveň? So svojim zakriveným oválnym driekom, okrúhlym stimulátorom klitorisu a silikónovou technológiou pre hlboké a silné vibrácie, Vám Mono Flex určite prinesie intenzívne potešenie ako nikdy predtým!

S aplikáciou Satisfyer Connect môžete premeniť svoj mobil na diaľkový ovládač, s ktorým vyskúšate všetky funkcie zmyselného potešenia Mono Flex-u. Ani tu nie je vodotesnosť výnimkou a jeho materiál, s citlivosťou pre ženskú pokožku Vám poskytne jedinečné chvíle, plné splnených túžob.

Satisfyer Penguin

Ženy so zmyslom pre detail, sa môžu rozhodnúť pre tento stimulátor s bezkontaktnou stimuláciou, v tvare roztomilého tučniačika. Satisfyer Penguin (ktorého názov je odvodený od jeho vzhľadu), poskytuje pocit pulzácií a sania, ktoré pociťujete počas orálneho sexu.

Jeho stavba má zvukovo-izolačnú funckiu, preto je Penguin tichý a diskrétny. Vďaka šikovnému, ergonomickému dizajnu a jednoduchému ovládaniu 11-tich vibračných programov, je obzvlášť vhodný pre nováčikov v sólovej hre.

Erotické pomôcky pre mužov

Značka Satisfyer nemyslela iba na ženy, poriadnu dávku rozkoše si užijú aj náruživí páni, ktorí radi experimentujú!

Satisfyer Men One
Satisfyer: erotické pomôcky, ktoré musíte poznať 30

Satisfyer Men One

S Men One si užije sex každý nadržaný muž. Stačí, že vložíte penis do mäkkého silikónového puzdra. Podľa vašej chuti si môžete nastaviť tesnosť, tlak a sací efekt. Masturbátor má štýlový športový dizajn a dokáže simulovať orálny aj vaginálny sex

Pre intenzívnejší zážitok odporúčame použiť chladivý alebo teplý lubrikačný gél. Praktický dizajn a uzatváranie umožňuje zobrať si ho na cesty. Je jedno, kde sa nachádzate, Men One v tvare umelej vagíny sa o váš penis vždy krásne postará. 😉

Satisfyer Men Heat
Satisfyer: erotické pomôcky, ktoré musíte poznať 31

Satisfyer Men Heat

Masturbátor Men Heat dopraje mužom autentický pocit, akoby sa ponárali do horúcej vagíny. Znie to rozprávkovo, však? Táto vecička patrí medzi top sex pomôcky pre mužov. 

Men Heat disponuje funkciou zahrievania a intenzívne rozvibruje celý penis od koreňa až po špičku žaluďa. Keď zavriete oči, nespozorujete žiadny rozdiel v porovnaní so skutočnou vagínou. Masturbátor dosahuje najvyššiu teplotu až 40 stupňov. Men Heat je vodotesný, pokojne si ho môžete zobrať so sebou do kúpeľne.

Vedeli ste, že stimulácia najcitlivejšej časti penisu dokáže muža priviesť z rozkoše až do vytrženia? Preskúmajte rozmanité výhody Satisfyer Men Heat Vibration v jeho podrobnom popise, a zistite viac aj o jeho jednoduchej starostlivosti.

Sexuálne hračky pre páry

Erotické hračky okorenia každý vzťah! Doprajte si s partnerom/partnerkou spoločné vyvrcholenie za pomoci partnerských vibrátorov, môžete mať istotu, že neoľutujete. 

Satisfyer Double Classic
Satisfyer: erotické pomôcky, ktoré musíte poznať 32

Satisfyer Double Classic

Double Classic je párový vibrátor, ktorý bude pre vás vhodný, ak nemáte žiadne skúsenosti so sexuálnymi hračkami. Double Classic krásne vymasíruje klitoris a zároveň stimuluje bod G, čo znamená, že sa postará o poriadne vyvrcholenie. Tenší koniec si žena zavedie do pošvy a širší koniec priloží na klitoris. 

Počas súlože vibrácie masírujú pohlavné orgány oboch partnerov a zintenzívnia sex a orgazmický zážitok. Vibrátor je vodeodolný, využite ho spolu napríklad pri horúcom kúpeli. Menšou nevýhodou je, že sa nedá ovládať na diaľku, čo môže byť počas sexu trošku nepraktické. 

Satisfyer Partner Toy Plus Remote a Double Joy
Satisfyer: erotické pomôcky, ktoré musíte poznať 33

Satisfyer Partner Toy Plus Remote a Double Joy

Tieto vibrátory sú podobné ako ten predchádzajúci, avšak  k Toy Plus je pribalený aj diaľkový ovládač, ktorý zabezpečí komfort a kvalitný sex bez akéhokoľvek rozptýlenia. Double Joy sa postará ešte o väčšie pohodlie, pretože je možné ho spárovať s mobilnou aplikáciou, cez ktorú ho môžete ovládať počas celého intímneho zážitku. 

satisfyer endless fun
Satisfyer: erotické pomôcky, ktoré musíte poznať 34

Satisfyer Endless Fun

Už z názvu je možné usúdiť, že ide o multifunkčnú sex pomôcku, ktorá je určená na samostatné ale aj spoločné sexuálne hrátky. Vibrátor poháňajú až tri motorčeky a ponúka 100 vibračných kombinácií a vyše 29 spôsobov využitia. Jedinečný dizajn a konštrukcia zabezpečujú rotáciu hlavy až o 180 stupňov. 

Hlavička vibrátoru je zahnutá do tvaru U a dokáže bez problémov uchopiť koreň alebo žaluď penisu. Ženy môžu jednu časť hlavy zasunúť do vagíny a druhú do análu alebo priložiť na klitoris či bradavky. Najsilnejšie vibrácie pocítite, keď vložíte do vagíny opačnú časť vibrátoru. Fantázii sa medze nekladú, touto šikovnou vecičkou je možné naraz stimulovať penis, vagínu a tiež ženský zadoček. 

Aký je rozdiel medzi značkou Satisfyer a Womanizer?

Napriek tomu sa produkty Satisfyer stali veľmi obľúbené, pretože sú veľmi kvalitné a predávajú sa za dostupné ceny. Naopak Womanizer má v ponuke drahšie stimulátory, ktoré zrejme u náročnejších zákazníkov vzbudzujú dojem vyššej kvality

Nedá sa teda jednoznačne usúdiť, ktorá zo značiek je lepšia. Každý človek má jedinečné telo, pohlavné orgány, vzrušivosť a tiež preferencie. Čo vyhovuje vám, nemusí vyhovovať vašej kamarátke a to platí v mnohých oblastiach. 

Mnohé ženy, ktoré vyskúšali obidve značky sa zhodli na tom, že Womanizer je menej hlučný a Satisfyer je zase intenzívnejší. Dá sa teda povedať, že pri rozhodovaní sa je rozhodujúca hlavne cena jednotlivých produktov. 

Najčastejšie otázky

Je materiál jednotlivých produktov zdravotne nezávadný?

Áno, všetky výrobky sú vyrobené z vysoko kvalitných materiálov bezpečných pre telo. Väčšinou sa používa medicínsky silikón, ABS plast a TPE. Špičky stimulátorov Air-Pulse sú taktiež vyrobené z bezpečného silikónu a budú vyhovovať aj citlivým dámam s rôznymi kontaktnými alergiami. 

Nie sú vaše výrobky príliš hlučné?

Pri správnom nasadení a používaní majú stimulátory tichý chod. Niektoré majú však motorčeky, ktoré do určitej miery vydávajú zvuk, takže chvíľku môže trvať, kým sa ich naučíte používať bez toho, aby bzučali. 

Aké lubrikanty môžem použiť?

Určite si zakúpte lubrikant na báze vody. Existujú aj silikónové lubrikanty, avšak tie môžu narušiť silikónový povrch Satisfyera. 

Ako dlho trvá nabíjanie Satisfyera?

Doba nabíjania je individuálna, niektoré modely sú nabité za dve hodiny, iné 3,5 hodiny. Všetky potrebné informácie sú dostupné v príručke. 

Je potrebné čistiť Satisfyer po každom použití? 

Áno, tak je to ideálne, pretože sa tým predĺži životnosť výrobku a zároveň sa vyhnete bakteriálnej infekcii, ktorá môže byť spôsobená nedostatočnou údržbou. Ak vás zaujíma zdravie pohlavných orgánov, určite si prečítajte náš článok o najbežnejších pohlavných chorobách. Prevencia je základ.

Zhrnutie

Sexuálne hračky vedia spríjemniť intímne chvíle a ozvláštniť napríklad stereotypný sex. Taktiež sú vhodné pre nezadaných ľudí, ktorí sa potrebujú odreagovať a uvoľniť sexuálne napätie. Na trhu nájdete množstvo značiek ponúkajúcich široký výber erotických pomôcok. Ak máte obavy z používania hračiek, je na čase zahodiť strach a pustiť sa do vyberania. 

Je vedecky dokázané, že sexuálne aktivity zlepšujú duševné i fyzické zdravie. Počas nich sa totiž do krvi vyplavujú endorfíny, ktoré sú zodpovedné za pocit šťastia, naplnenia a radosti. Napríklad také venušine guličky spevňujú panvové dno a zabraňujú inkontinencii, to je však téma možno nabudúce. 😉

V súčasnosti sa tešia obľube najmä klitoriálne stimulátory, ktoré pomáhajú ženám po celom svete dosiahnuť vysnívaný orgazmus. Populárna je práve značka Satisfyer, ktorá má v ponuke široký výber stimulátorov a vibrátorov a tiež masturbátorov určených pre pánov. Okrem Satisfyera sú tiež veľmi obľúbené značky LELO, Womanizer, Unihorn, Myhixel a mnoho ďalších.

Mohlo by vás zaujímať