https://i2.wp.com/www.eroticmania.sk/wp-content/uploads/2021/10/satisfyer-venusine-gulicky.png?fit=1000%2C1000&ssl=1

Venušine guličky Satisfyer: spojenie príjemného s užitočným

Publikované: 6 októbra, 2021 Author: Zuzana Feriancoova

Dosiahnutie orgazmu u žien je niekedy poriadne náročná cesta. Dalo by sa povedať, že ide o vedu, nakoľko všetko závisí od súhry partnerov, psychického rozpoloženia, fyzického zdravia či vzrušivosti a senzibility. 

Najväčším problémom u žien je dosiahnuť vaginálny orgazmus, s ktorým to často nevyzerá tak ružovo, ako s klitoriálnym orgazmom. Cesta na vrchol však môže byť oveľa jednoduchšia, keďže na to existuje výborná erotická pomôcka – venušine guličky

Na čo slúžia venušine guličky a ako fungujú?

Venušine guličky (iným názvom kegelove guličky) už určite všetci poznajú. Ide o šikovnú erotickú pomôcku určenú na vaginálne použitie, takže táto hračka neposkytne ženám klitoriálny orgazmus, ale pomôže im dopracovať sa k vytúženému vaginálnemu orgazmu. Pomocou guličiek sa ženy naučia, ako sťahovať a uvoľňovať svaly panvového dna.

Keďže každá žena je iná, venušine guličky sú dostupné v rôznych veľkostiach a majú rôznu hmotnosť. Núdza nie je ani o materiály, väčšinou nájdete plastové, silikónové, sklenené alebo kovové guličky so šnúrkou alebo bez nej. Vráťme sa však ešte k hmotnosti. Každá gulička má v sebe iné závažie a vo všeobecnosti je vhodné začať od menšej hmotnosti (cca 40 gramov) a potom pridávať.

Posilnenie panvového dna

Venušine guličky boli navrhnuté tak, aby pomáhali ženám s posilnením panvového dna. Ochabnutie panvového dna môže mať množstvo príčin:

  • sedavé zamestnanie
  • problémy s držaním tela a chrbticou
  • pôrod
  • vyšší vek

,,Lenivé” svaly panvového dna predstavujú veľký problém, pretože neriešenie tohto problému môže viesť k inkontinencii, neschopnosti dosiahnuť orgazmu alebo k obmedzenej funkcii zvieračov. Neľakajte sa, ak ste sa v niečom našli. Dôležité je, že tieto ťažkosti dokážete odstrániť alebo im predísť. Áno, uhádli ste, dosiahnete to pomocou venušiných guličiek.

Oživenie sexuálnych zážitkov

Venušine guličky nepatria medzi klasické vibračné sexuálne pomôcky. Ich tajomstvo spočíva v tom, že vo vnútri guličiek sa nachádzajú menšie závažia, ktoré sa pohybujú pri vykonávaní bežných činností (chôdza, upratovanie, sprchovanie atď.) a tým sa jemne rozvibrujú a stimulujú vagínu

Ak patríte medzi dámy, ktoré rady experimentujú a skúšajú v posteli nové veci, použitie venušine guličky ako súčasť predohry. Pred samotným stykom vložte guličky do vagíny nechajte ich, nech robia svoju prácu. Takáto stimulácia sa postará o väčšie vzrušenie, zvlhnutie a taktiež vám môže skrátiť inak dlhú cestu k orgazmu. 

Ak vám bude málo, do sexuálnych hier môžete zaradiť aj dráždenie klitorisu pomocou sacieho stimulátora alebo vibračného vajíčka, ktoré posunú vašu rozkoš na úplne iný level. Dokonalé potešenie poskytnú aj análne kolíky či análne guličky. Trúfate si na to? 😍

Pomôcky značky Satisfyer patria medzi tie najlepšie a najvyhľadávanejšie

Ak ste čítali naše predošlé články o sexuálnych hračkách Satisfyer, už viete, že ide o vyhľadávanú značku so širokou ponukou erotických pomôcok pre ženy, mužov a páry. Bohatý výber ulahodí každému, kto túži zažiť nové pocity zo stimulácie a dobrodružstvo. 

Vibrátor, venušine guličky alebo multifunkčné hračky?

Ľudia milujú Satisfyer hračky kvôli tomu, že ide o vysokú kvalitu za prijateľné ceny. Či už sa rozhodnete pre vibrátory, stimulátory klitorisu, venušine guličky, análne plugy alebo multifunkčné hračky, určite nešliapnete vedľa. Každá hračka má originálny dizajn, takže vášnivé zberateľky erotických pomôcok si určite prídu na svoje. 

O vysokej kvalite a nezabudnuteľných zážitkoch svedčia tisícky pozitívnych recenzií od spokojných zákazníkov a zákazníčiek a tiež viac ako 282 medzinárodných ocenení za dizajn

obrázok

Venušine guličky Satisfyer a ich porovnanie

Ak už máte doma nejaký ten arzenál erotických hračiek, ale túžite ho rozšíriť, venušine guličky Satisfyer sú jednoznačne tou ideálnou voľbou. Satisfyer má vo svojej ponuke tri druhy, venušiných guličiek, ktoré sa síce na pohľad príliš nelíšia, ale sú medzi nimi značné rozdiely. 

Tieto pomôcky sú vyrobené z bezpečného silikónu a sú vhodné na používanie vo vani či sprche. Ak chcete vedieť, ktoré guličky by boli pre vás ideálne, čítajte ďalej. Vďaka nádhernému elegantnému baleniu poslúžia ako skvelý darček pre partnerku, sestru alebo kamarátku. 😉 Na tieto vysoko kvalitné venušine guličky dostanete až pätnásťročnú záruku.

Power Balls

Pre Power Balls je typický tvar presýpacích hodín, ktorý sa pohodlne a jednoducho zavádza do vagíny. Guličky majú na konci pútko, vďaka ktorému ich môžete bezpečne vytiahnuť z vagíny. V balení nájdete trojicu rozličných hmotností podľa farieb, aby ste presne vedeli, ktoré použiť.

Závažia majú hmotnosť od 60 g cez 75,6 g až po 91,6 g, čo znamená, že trénovať s nimi môžu úplné začiatočníčky ako aj ostrieľané dámy. Kovové jadro pri pohybe vytvára jemné vibrácie, ktorú efektívne stimulujú svaly panvového dna a postarajú sa o príjemné pocity. Cena guličiek je 30 EUR.

Venušine guličky Satisfyer Power Balls
Venušine guličky Satisfyer: spojenie príjemného s užitočným 4

Strengthening Balls

Ďalšou pomôckou sú venušine guličky Strengthening Balls, ktoré sa od prvých líšia tým, že namiesto dvoch je na šnúrke len jedna gulička. Sada obsahuje tri kusy s rôznymi závažiami (61,9 g, 82,1 g a 97,9 g), takže v porovnaní s Power Balls sú ťažšie. 

Začať by ste mali s najľahším závažím a po pár týždňoch môžete prejsť na stredne ťažké závažie. Majte na pamäti, že sa nemáte kam ponáhľať, trénujte teda postupne a trpezlivo. Výrobca uvádza, že na posilnenie svalstva ich stačí používať 15 minút denne. 

Strengthening Balls sú opäť vhodné pre začiatočníčky a pokročilé dámy, ale aj ženy, ktoré nedávno porodili. Treba však dodať, že vždy je lepšie ich použitie prekonzultovať s gynekológom. Cena guličiek je 20 EUR.

 Venušine guličky Satisfyer Strengthening Balls
Venušine guličky Satisfyer: spojenie príjemného s užitočným 5

V Balls

V Balls sú guličky s najväčšími možnými závažiami, ktoré ponúka značka Satisfyer, takže ich odporúčame skôr skúsenejším dámam. Súprava obsahuje 79,3 g 114,1 g a 150,3 g závažia, ktoré sa postarajú o výrazne zosilnené svaly panvového dna a maximálne intenzívne orgazmy. Vďaka V Balls sa vám pri milostných chvíľkach značne zosilní vnímanie rozkoše.

Ich používanie je vhodné na každý deň, nech sa nachádzate kdekoľvek. Pokojne si s V Balls spríjemnite dlhý deň v práci, cvičenie vo fitness centre, domáce práce alebo nakupovanie s kamarátkami. Guličky majú jemne špicatý tvar, takže sa vám ich podarí jednoducho vložiť a vybrať z vagíny. Cena guličke je 25 EUR.

Venušine guličky Satisfyer V Balls
Venušine guličky Satisfyer: spojenie príjemného s užitočným 6

Ako čistiť venušine guličky?

Dôkladná hygiena erotických hračiek je mimoriadne dôležitá, pretože zabraňuje prenosu infekcie. Guličky vždy po použití umyte jemným mydlom a vlažnou vodou a na záver sa ešte odporúča ich nastriekať dezinfekčným sprejom určeným na erotické pomôcky. 

Zhrnutie

Ak doposiaľ nemáte žiadne skúsenosti, prečítajte si náš podrobný článok aj o tom, ako používať venušine guličky. Venujte tomu čas a na nič netlačte, aby ste sa vyhli komplikáciám a nepríjemnostiam. 

Pred prvým použitím by ste si mali určite zadovážiť lubrikačný gél na vodnej báze, aby sa nenarušil silikónový povrch guličiek. Veríme, že venušine guličky Satisfyer vám spríjemnia erotické chvíle a prinesú zdravotné benefity. 😉

Mohlo by vás zaujímať