https://i0.wp.com/www.eroticmania.sk/wp-content/uploads/2021/03/banan-2.png?fit=1666%2C1036&ssl=1

Zväčšenie penisu: je to mýtus alebo existujú i overené techniky?

Publikované: 7 marca, 2021 Author: Katka
 1. Ako sú na tom štatistiky? 
 2. Prikladajú ženy dĺžke penisu rovnakú váhu ako muži? 
 3. Spôsoby, ktoré dokážu pomôcť so zväčšením penisu 
  1. Chirurgická operácia – invazívne riešenie, ktoré sa nie vždy oplatí 
   1. 1. Vstreknutie tuku do penisu 
   2. 2. Chirurgická operácia 
   3. 3. Mechanické naťahovanie penisu 
  2. Kozmetické produkty a vitamíny 
   1. Na čo si dať pozor pri výbere kozmetiky a výživových doplnkov? 
 4. Cvičenie a zdravá strava – dokážu pomôcť i v tomto smere? 
  1. Existujú i iné spôsoby, ako opticky zväčšiť penis? 
  2. Vákuové pumpy 
  3. Jelping – masážna technika, ktorá dokáže divy
 5. Čo je možné urobiť pre zväčšenie penisu v niekoľkých jednoduchých krokoch: 
 6. Záver 
 7. Mohlo by vás zaujímať

Veľkosť penisu je mierou, ktorá si získava pozornosť snáď od nepamäti. Tak, ako sú ženy z každej strany bombardované rôznymi štandardmi a mierami, i v prípade mužov je kladený vysoký dôraz práve na spomínanú veľkosť a dĺžku, ktorá sa ale dá ovplyvniť rôznymi technikami na zväčšenie penisu.

Maliari a sochári nikdy príliš dlho neváhali nad tým, ako by malo ideálne mužské telo vyzerať a nebáli sa zväčniť tieto miery ani vo svojich dielach v dobe, kedy vládol silný náboženský zápal a sex sa považoval za tabu.

Dnes už dávno nežijeme v tých dobách, a predsa sa pánom nevyhýbajú očakávania. Predpokladá sa, že až 80% mužov je nespokojných s dĺžkou svojho penisu. Dnes sa pozrieme na to, či existujú overené tipy a triky, ktoré by si dokázali s touto oblasťou poradiť. 

Ako sú na tom štatistiky?

Naozaj majú páni dôvod sa trápiť, alebo ide vo väčšine prípadov len o zle interpretované fakty? Nikoho snáď neprekvapí, že za najobdarenejších mužov na svete sa považujú páni pochádzajúci z Latinskej Ameriky a Afriky.

Dĺžka ich prirodzenia v niektorých prípadoch dosahuje až 28 centimetrov, čo je naozaj závideniahodný rozmer. Ale vedeli ste, že títo muži dokážu dopriať orgazmus partnerke len v 30% prípadov? Možno práve tu platí, že väčšie neznamená vždy automaticky aj lepšie. 

Toto číslo (30%) je zhodné pre mužov s veľkým a naopak i malým penisom (penis, ktorý dosahuje dĺžku 6 centimetrov). Prívlastok mikro penis si vyslúžil penis, ktorý dosahuje dĺžku 3 centimetrov. Zaujímavé je však to, že i muž s tak malým penisom dokáže priviesť partnerku ku želanému orgazmu. Možno sme doteraz techniku zľahčovali, v tomto ohľade je však úplne jasné, že sa neoplatí brať ju na ľahkú váhu. 

zväčšenie penisu
Zväčšenie penisu: je to mýtus alebo existujú i overené techniky? 3

Prikladajú ženy dĺžke penisu rovnakú váhu ako muži?

Podľa výskumov a štatistík sú to najmä muži, kto veľkosti svojho prirodzenia prikladajú tak obrovský význam. V očiach žien je oveľa dôležitejšia zvolená technika a celkový prístup k aktu ako práve veľkosť. Rozhodne už teda neplatí, že muži vyznačujúci sa menším penisom by partnerke nemohli priniesť orgazmus, po ktorom túži . Pre dámy hrá oveľa podstatnejšiu úlohu napríklad dlhšia výdrž pri sexe. Tú je tiež možné podporiť hneď niekoľkými typmi prípravkov. 

Spôsoby, ktoré dokážu pomôcť so zväčšením penisu

Samozrejme, dnes už máme k dispozícii i množstvo techník, ktoré umožňujú zväčšenie penisu. Existujú neinvazívne techniky, ktoré pracujú predovšetkým s prekrvením tkaniva, alebo sa zameriavajú na optické zväčšenie. Okrem toho však existuje i chirurgické zväčšenie penisu. Operácia je samozrejme náročná a mnohé zlé jazyky tvrdia, že i neúčinná. My sme sa dnes zamerali na všetky možnosti a v tomto ohľade sa pokúsime priniesť pre vás relevantné rady, ktoré snáď pomôžu zvýšiť sebavedomie. Nechajte si však otvorenú myseľ.

Chirurgická operácia – invazívne riešenie, ktoré sa nie vždy oplatí

Začneme chirurgickou operáciou, pretože tá pre mnohých pánov znamená nádej v tejto oblasti. Vyvedieme vás však z omylu. Nie vždy sa oplatí staviť na chirurgickú operáciu a ľahnúť si na stôl pod skalpel. Každá operácia je riziková a predstavuje obrovský risk. V oblasti operácie existujú v podstate tri možnosti (posledný z našich vybraných tipov je predovšetkým mechanický, ale je potrebné, aby prebiehal pod dohľadom lekára). 

1. Vstreknutie tuku do penisu

Celá procedúra funguje veľmi jednoducho. Lekár odoberie z vášho tela tuk na akomkoľvek mieste. Následne je váš vlastný tuk vstreknutý do tkaniva penisu. Samozrejme, všetko vyzerá bezproblémovo. Veď každý z nás má na tele tukové tkanivo, ktoré ho trápi a chcel by ho využiť zmysluplnejšie. Bez komplikácií však táto procedúra rozhodne nie je. 

Používa sa predovšetkým na zväčšenie hrúbky, svoju úlohu však môže zohrať i v predĺžení penisu. Vychádza však z predpokladu, že tuk sa v tkanive penisu rozloží správne. Za predpokladu, že váš prípad nebude ideálny a dôjde k nesprávnemu rozloženiu tuku, môže to pre vás znamenať trvalé následky v podobe celkového znetvorenia penisu. 

2. Chirurgická operácia

Pre mužov, ktorí očakávali zväčšenie z 10 centimetrov na veľkosť priemerného Afričana, nemáme dobrú správu. Chirurgická operácia umožňuje zväčšenie penisu v priemere len o 2 až 3 centimetre. Nič viac sa od nej nedá očakávať. Rovnako je primárne učená pre pánov, ktorí trpia problém s názvom mikro penis (viac sme sa mu venovali v predchádzajúcej časti). 

To však rozhodne nie je jediná nevýhoda, ktorú so sebou chirurgická operácia prináša. Za hlavnú nevýhodu považujú páni, ktorí túto operáciu v minulosti podstúpili napríklad horšie dosiahnutie erekcie. Riešením môžu byť napríklad prípravky podporujúce erekciu, ale na druhej strane to už málokedy býva ako pred operáciou. Niektorí dokonca popisujú bolesti pri sexe a pri orgazme, s ktorými až dovtedy žiadne problémy nemali. Chirurgická operácia je teda naozaj na podstatné zváženie zvlášť, keď vám neponúka žiadnu záruku, že nadobudnutý stav bude lepší. 

3. Mechanické naťahovanie penisu

Prevádza sa prostredníctvom špeciálnych mechanických naťahovačov, ktoré sú vybavené sústavou pružín a závaží. Po pripevnení na penis začína terapia. Rovnako sa však nedá očakávať extrémny výsledok – väčšina mužov, ktorí túto procedúru podstúpili, popisujú predĺženie len o 1 centimeter (najviac dosiahnuté boli 2 centimetre). 

Je potrebné podotknúť, že celá procedúra by mala vždy prebiehať pod dohľadom lekára. V nesprávne použitie mechanických nástrojov môže mať opäť za následok poškodenie penisu a následné vzniky deformácií či znetvorenia. Rozhodne sa v tomto ohľade neoplatí riskovať s technikami, ktoré nepoznáte. 

Kozmetické produkty a vitamíny

Samozrejme, existuje množstvo zaujímavých produktov v kozmetickom i farmaceutickom priemysle. Mnohé z nich vám môžu pomôcť s prekrvením alebo s jednoduchším dosiahnutím stavu erekcie. Oplatí sa ich vyskúšať? Rozhodne áno. Aktívne látky, ktoré sa v nich nachádzajú dokáže prekvapiť mnohých užívateľov. Je však potrebné uvedomiť si, že čo môže fungovať pre jedného, nemusí už tak jednoducho fungovať pre druhého. Preto, ak sa vám neosvedčí jeden produkt, neodporúčame hneď hádzať všetko za hlavu. 

Na čo si dať pozor pri výbere kozmetiky a výživových doplnkov?

Ak ste si už vytipovali nejaký prostriedok, overte si či disponuje potrebnými certifikátmi. Rozhodne vám neodporúčame ísť cestou neoverených kozmetických prípravkov alebo zmiešaním náhodných chemických substancií. Rozhodne sa neoplatí skúšať na sebe žiadne pokusy, ktorých následkom by mohla byť prinajmenšom kožná alergia alebo tráviace ťažkosti. Overené prostriedky disponujú vyššou mierou bezpečnosti. V prípade, že užívate iné lieky pre podporu zdravia, vždy si prečítajte príbalový leták pred zahájením užívania nových vitamínov. 

Cvičenie a zdravá strava – dokážu pomôcť i v tomto smere?

Dnes sa cvičenie a zdravá strava pokladajú za vskutku univerzálny všeliek. Dokážu si poradiť i s prirodzeným zväčšením penisu? Áno, i v tomto smere dokážu byť skutočne nápomocné. Ak sa pýšite nadbytočnými kilogramami telesného tuku, váš penis prirodzene vyzerá menší. Zhodenie kíl a vyrysovanie svalov vám prinesie väčší penis – i keď predovšetkým opticky väčší. Okrem toho vám však zdravá strava a pravidelný pohyb môžu priniesť i iné benefity. Jedným z nich je pevnejšia erekcia a menšie komplikácie pri sexuálnom styku. 

Existujú i iné spôsoby, ako opticky zväčšiť penis?

Áno, v tomto ohľade môžeme zväčšiť penis ešte jedným spôsobom. Oholením. Bujný porast spôsobuje, že sa penis zdá menší, ako v skutočnosti je. Skôr ako sa pustíte do akýchkoľvek zdĺhavých procedúr, vyskúšajte práve túto metódu. Zo všetkých ostatných je najkratšia a vyžaduje najmenej námahy. 

Okrem toho je zbytočne bujaré ochlpenie problémom i v oblasti hygieny. Predstavuje ideálne prostredie pre množenie baktérií, ktoré sú zodpovedné za nepríjemný zápach. Oholenie je rozhodne dobrým krokom nielen v oblasti zväčšenia penisu. 

Vákuové pumpy
Zväčšenie penisu: je to mýtus alebo existujú i overené techniky? 4

Vákuové pumpy

Obľúbená erotická hračka si v našom dnešnom zozname rozhodne nájde svoje miesto. Vákuové pumpy na penis vyhrávajú u pánov na plnej čiare hneď z dvoch dôvodov. Penis je vďaka ich použitiu nielen väčší a hrubší, ale vďaka nahromadenej krvi i podstatne citlivejší. Každý dotyk je vďaka vákuovým pumpám oveľa intenzívnejší, a to spôsobuje lepšie dosiahnutie orgazmu. Vákuové pumpy umožňujú povedať jasné zbohom problémom, ktoré sú za bežných okolností spájané s erekciou. 

Pri ich používaní rozhodne nehrozí riziko, ako pri používaní rôznych naťahovačov a závaží. Sú bezpečné, ale len v prípade, že nakupuje na miestach, ktoré si rozhodne zaslúžia dôveru. V tomto smere máme pre vás len jedno odporúčanie – v prípade, že vákuová pumpa vyzerá poškodená, nepoužívajte ju. Vždy sa oplatí investovať do produktu, ktorý je v 100% stave a nezradí vás. Pri použití vákuovej pumpy je tiež potrebné vedieť, že nie sú určené na dlhodobé predĺženie penisu. 

Jelping – masážna technika, ktorá dokáže divy

Jelping môžeme nazvať masážnou technikou alebo tiež súborom cvičení, ktorých cieľom je dosiahnuť dlhodobé zväčšenie penisu. Pri praktizovaní tejto techniky dochádza k opakovanému vyťahovaniu penisu palcom a ukazovákom.

I v tomto prípade dochádza k intenzívnemu prekrveniu tkaniva v penise, ktorý potom vyzerá väčší. Je však potrebné podotknúť, že v prípade jelpingu existuje naozaj veľmi málo dôkazov, či táto technika skutočne funguje a má dlhodobý vplyv na zväčšenie veľkosti penisa. Možno nás prekvapia ďalšie výskumy na tomto poli. 

Čo je možné urobiť pre zväčšenie penisu v niekoľkých jednoduchých krokoch:

 • Ohoľte bujné ochlpenie v oblasti penisu – často môže pôsobiť mimoriadne zavádzajúco ohľadom skutočnej veľkosti 
 • Sústreďte sa predovšetkým na zdravú stravu a pravidelný pohyb – dokážu zázraky. Nadbytočné kilogramy často skresľujú skutočnú veľkosť penisu 
 • Pri sexe stavte na vákuovú pumpu, ktorá zaručí okamžité prekrvenie a vďaka tomu bude každý dotyk oveľa príjemnejší 
 • Staviť môžete na vitamínové doplnky alebo kozmetické produkty, ktoré sú overené a certifikované 

Záver

Hoci veľkosť penisu trápi mnohých mužov, je potrebné podotknúť, že oveľa dôležitejšia je silná a pevná erekcia než samotná veľkosť. Pri uspokojení partnerky je totiž potrebné zvoliť aj správnu techniku a nespoliehať sa len na samotné rozmery. Dnes máte na výber množstvo postupov a nápadov, ktoré je možné vyskúšať. Ak však očakávate extrémny nárast, čaká vás sklamanie. 


Ani chirurgická operácia, vstreknutie tuku či mechanické naťahovanie pod dohľadom odborníka v tomto prípade nepomôže. Penis je schopný zväčšiť sa v priemere len o 1 centimeter do dĺžky. Hoci chirurgická operácia sľubuje zväčšenie až o 3 centimetre, riziká s ňou spojené sú oveľa väčšie. Časť mužov, ktorí túto operáciu podstúpili, sa neskôr sťažovala na bolesti či iné problémy s erekciou. Pre väčšinu dám sú však dôležitejšie iné parametre a páni jej v niektorých prípadoch pripisujú príliš veľkú váhu.

Mohlo by vás zaujímať