Erotické hračky

Keď človek začne premýšľať o spôsoboch uspokojenia, zvyčajne ho napadne klasické milovanie. Rôzne alternatívy v podobe erotických hračiek, sú pritom efektívnymi prostriedkami na dosiahnutie orgazmu. Ešte zaujímavejšie však je, že existuje mnoho zdravotných výhod ktoré si môžete vychutnať pri zábave so svojimi sexuálnymi hračkami. Prečo by ste mali siahnuť po erotickej pomôcke a aké pôžitky s ňou môžete zažiť?

Prečo vyskúšať erotické hračky?

Nielen používanie, ale aj verejná mienka o sexuálnych hračkách sa až donedávna považovala za tabu. Našťastie sa veci zmenili a tak sa okrem potešenia z ich využívania môžete dozvedieť o výhodách, ktoré prichádzajú spolu s vyskúšaním niečoho nového a vzrušujúceho. 

Priestor pre experimentovanie

Kvalitné sexuálne hračky umožňujú objavovať skryté túžby oboch pohlaví. Získanie jedinečných hračiek Vám určite umožní viac rozvíjať svoju predstavivosť, čím vzniknú zaujímavé nápady, ktoré sa oplatí vyskúšať. Či už zahŕňajú partnera, alebo ostávajú vyhradené len pre osobné použitie, môžete sa počas súkromných chvíľ pokojne nechať uniesť.

Využitie podľa chuti

Obaja partneri sa môžu tešiť na používanie sexuálnych hračiek v závislosti od toho, čo sa im páči. Je dôležité zdôrazniť, že okrem využitia pomôcok počas samotného pohlavného styku, môžu slúžiť na efektívnu predohru, alebo na dráždenie po súloži. Existuje mnoho modelov rozdelených podľa špeciálnych potrieb a môžu sa zahrnúť do párových aktivít, ale aj pre súkromné chvíle osamote. 

Správna pomôcka = silný orgazmus

Hormonálna nerovnováha, spôsobená neustálym stresom, nekvalitným spánkom, či nesprávnym životným štýlom, môže mať za následok ťažké dosiahnutie vyvrcholenia. Dostačujúca výdrž a výkon pri súloži sú potrebné. Našťastie, erotické hračky Vám pomôžu dosiahnuť cieľ oveľa jednoduchšie a rýchlejšie, ako by to to bolo v prípade, keby ste to urobili bez nich. Všetko, čo musíte urobiť, je vybrať ten správny model podľa Vášho vkusu a poddať sa potešeniu. 

Druhy erotických hračiek

Rozmanité množstvo erotických hračiek, ponúka takmer neobmedzené možnosti uskutočnenia Vašich predstáv. Spomenieme niekoľko populárnych druhov, v ktorých si každý nájde niečo svoje. 

Umelé sexuálne bábiky

Využívaním vysoko kvalitných sexuálnych bábik podporíte Vaše zdravie z hľadiska bezpečného sexu. Zvýšite svoje skúsenosti a vedomosti do budúcna a Vaše libido nadobudne na sile. Nafukovacie bábiky živej veľkosti zvyčajne mávajú tri otvory – vaginálny, na zadku a na ústach. 

SM a BDSM pomôcky

Ak máte radi hranie rolí v podobe dominantnejšej a podvolenej osoby, BDSM pomôcky Vám pomôžu tieto činnosti ešte viac okoreniť. Zvoľte si pre Vaše posteľové aktivity putá, pásky cez oči, alebo zviažte partnera lanom. Pre pritvrdenie vyskúšajte bičík, obojok, či štipce na bradavky. Fantázií sa medze nekladú. 

Klasické a sonické vibrátory pre ženy

Erotické hračky pre ženy ponúkajú výrobky, s dôkladne premyslenými funkciami. Vaše nároky na uspokojenie môžu byť splnené pomocou klasických vibrátorov, určených na penetráciu. Sú účinným prostriedkom pre zvýšenie rozkoše pri intímnych chvíľach. Vibračné technológie zabezpečia intenzívny pocit počas masturbácie

Technológie vibrátorov sa v dnešnej dobe vylepšili a prišli na to, ako zaručiť aj nežnému pohlaviu silné vyvrcholenie. Sonické vibrátory dokážu bezkontaktne stimulovať pomocou impulzov nie len povrch klitorisu, ale aj celú jeho vnútornú štruktúru. Táto schopnosť, spolu s vibračnými programami umožní intenzívny ženský orgazmus. 

Mužské masturbátory

Vibrátory nie sú určené len pre ženy. Mužské masturbátory sa nasádzajú na začiatok penisu, alebo po jeho celej dĺžke. Majú schopnosť viacerých vibrácií, ktoré citlivo dráždia pohlavný úd. Vibrátor s funkciou zahrievania je niečo, čo drvivá väčšina mužov počas masturbácie ocení. 

Análne hračky

Análna stimulácia patrí medzi ďalšiu kategóriu využitia erotických pomôcok. Nejde len o vzrušujúcu cestu pre ženy, ale análne produkty patria aj do kategórie erotických hračiek pre mužov. Veľa ľuďom sa skúsenosť s análnym sexom zapáči a tak chcú vyskúšať prostriedky, s ktorými by si to mohli zopakovať s partnerom, alebo aj bez neho. Análne kolíky je možné nájsť v rôznych dĺžkach a hrúbkach. Nezabudnite na lubrikačné gély, aby Vaše hrátky boli ešte viac príjemnejšie. 

Pestrý výber doplnkov

Ďalšie pomôcky v podobe vibračných vajíčok, afrodiziák, sexy spodnej bielizne, či masážnych olejčekov Vám môžu pri súloži neraz urobiť radosť. Možností je naozaj veľa a preto vyskúšajte tú najvhodnejšiu pre Vás, alebo si založte zbierku a každý deň skúšajte iné produkty, ktoré Vám otvoria bránu k novým skúsenostiam.

Čítaj viac