Tipy do postele

Opakovanie overených ťahov v posteli môže byť pri súloži zo začiatku efektívne, no po čase môže vo vzťahu nastať fádnosť, bez známky kreativity. Vtedy je potrebné povýšiť intimitu na ďalšiu úroveň a spestriť sex novými spôsobmi, ktoré oživia vitalitu a posilnia Váš vzťah. 

Tipy na aktivity do postele

Skúmanie kreatívnych prvkov sexuálnej hry môže byť istou formou dobrodružstva a pútavého erotického zážitku. Vyskúšajte niektoré odporúčané tipy do postele, ktoré z Vášho intímneho života vymažú stereotyp.

Erotické aktivity, ktoré nezahŕňajú len pohlavný styk

Erotické aktivity, ktoré nezahŕňajú samotný sex, Vám ako páru pomôžu zabaviť sa a vychutnať si daný okamih bez nátlaku na okamžitý pohlavný styk. Síce často vedú k súloži, no dôraz sa kladie na párové väzby a emocionálnu intimitu. Môžu zahŕňať masáže, spoločnú sprchu, alebo sledovanie porna. 

Výnimkou nie je ani používanie sexuálnych hračiek, ktorými sa môžete dlhé chvíle stimulovať a dráždiť. Možno sa Vám to zapáči ešte viac, ako klasický sex. Akonáhle ste duševne a fyzicky pripravení, sex môže byť oveľa zábavnejší. 

Urobte spoločný nákup sexuálnych hračiek

Ísť spoločne nakupovať do erotického obchodu môže byť vzrušujúce. Partner takto odhalí, aké erotické pomôcky pre ženy preferuje partnerka a vytvorí mu to priestor k novým aktivitám. Nežné pohlavie zase zistí skryté túžby partnera pri výbere erotických pomôcok pre mužov. Skvelou možnosťou pre neisté a hanblivé páry, je navštívenie internetového obchodu. 

Vytvorte si vlastný tajný jazyk

Či už je Váš partner vo vedľajšej miestnosti, alebo v inej krajine, Sex SMS-ky sú spôsob, ako vytvoriť pikantnú konverzáciu. Choďte nad rámec možností, vezmite si akéhokoľvek náhodného emotikona a priraďte mu špeciálny význam. Ak Váš šéf náhodou uvidí obrázky lietadiel, či kvetov, nebude tomu prikladať dôležitý význam. Vy sa môžete len pousmiať, pretože ide o kód, ktorému rozumiete len vy dvaja.

Neostaňte len pri šľahačke 

Jedlo je obľúbenou položkou pri sexe, ale mnohí ľudia ho obmedzujú na čokoládu a šľahačku. Dobrým tipom do postele, je výber iných potravín, ktoré si môžete vychutnať spolu pred, alebo počas sexu. Veľmi účinnými produktami sú tie, s obsahom afrodiziaka

Vaše zmysly sú citlivé na zmeny teploty. Skúste použiť kocky ľadu, roztavený sviečkový vosk, alebo ich na tele svojho partnera súčasne striedajte. Mužov zvyčajne takéto dráždenie silno nabudí, takže opakovanie tejto činnosti môže viesť k tomu, že partner vydrží v posteli oveľa dlhšie

Prekonajte obavy z neúspechu v posteli

Príliš veľa párov je zaťažených predstavou, že každé sexuálne stretnutie musí byť ohromujúce. Muži sa boja slabého výkonu, či z nepostačujúcej veľkosti penisu. Ženy často trápia komplexy z ich nedokonalých kriviek. Treba sa povzniesť nad tieto myšlienky a užiť si prítomnosť jeden druhého. 

Dobrou radou do postele pre zvýšenie rozkoše a zabudnutia na osobné problémy párové pomôcky, ktoré zvýšia zážitok z pohlavného styku. Vibračné schopnosti masturbátorov dokážu súčasne dráždiť ženský bod G, aj citlivé časti mužského pohlavného údu. Diaľkovo ovládaný vibrátor, alebo vibrujúci krúžok na penis Vám umožní spolupracovať novým spôsobom.

Spestrenie intímneho života je dôležité

Tieto tipy do postele Vám pomôžu v sexuálnej oblasti spoznávať svoje telo, aj telo Vášho partnera. Môžete tak skúšať skoro neobmedzené možnosti aktivít, na okorenenie Vášho intímneho života. Zažijete viac potešenia ako pri obyčajnom „sexe na rozptýlenie“. Preskúmajte Vaše zmysly, túžby aj hranice, aby živosť vo Vašom vzťahu vydržala ešte dlhé roky.

Čítaj viac